Trwa ładowanie...
d9krl0p
Telewizja WP
pogoda

Dalszy ciąg burz i upałów. Pogoda na czwartek

W czwartek wysoka temperatura nie opuści Polski, szczególnie w południowych regionach, gdzie zapowiadane są upały 3 stopnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dalszy ciąg burz i upałów. Pogoda na czwartek
(Shutterstock.com)
d9krl0p

Przez cały czwartek na północy i na krańcach wschodnich kraju dominować będą chmury kłębiaste, które przyniosą ze sobą burze i przelotne opady deszczu. Na północy będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami. Mogą występować okresowe opady deszczu. Późnym popołudniem północ nawiedzą także burze.

Po godzinie 12:00 kolejny front atmosferyczny wpłynie na zachodni region Polski. Tu także spotkamy się z dużym zachmurzeniem i opadami deszczu. Wieczorem przelotne opady deszczu i burze znad zachodniej Polski znajdą się w centrum kraju.

WP.PL

Słoneczna pogoda występować będzie gdzieniegdzie na południowo-wschodnich krańcach kraju.

d9krl0p

W pozostałych obszarach będziemy mieli do czynienia z małym zachmurzeniem, które po południu może przynieść przelotne ulewy. Możliwe są także burze z opadami gradu.

W ciągu dnia temperatura sięgnie 24°C na północy, w centrum nieco cieplej - około 29°C. Największe upały wystąpią na południu, synoptycy zapowidają tam do 33°C.

W nocy północna połowa Polski nie uwolni się od przelotnych opadów deszczu i burz. Temperatura minimalna od 15°C do 18°C na północy kraju. Na południu noc może być cieplejsza - do 21°C.

d9krl0p

Podziel się opinią

Share

d9krl0p

d9krl0p
Więcej tematów