Trwa ładowanie...

Co najbardziej złości Polaków w TVP? Już wiemy [WASZ GŁOS]

Odejście Roberta Janowskiego z programu "Jaka to melodia" wyjątkowo przeszkadza Polakom. Tak wynika z naszej sondy. Nieumiejętność zatrzymania prezentera na stanowisku to dla TVP wizerunkowy strzał w stopę. Razem z nim odejdą kolejni widzowie.

Co najbardziej złości Polaków w TVP? Już wiemy [WASZ GŁOS]Źródło: PAP
dixomcy

W swojej sondzie zapytaliśmy: "Która zmiana w TVP przeszkadza Ci najbardziej"? Do tej pory zebraliśmy ponad 40 tys. odpowiedzi.

52% ankietowanych wskazało na sposób prowadzenia i tworzenia "Wiadomości". Popularność tej odpowiedzi nie jest zaskoczeniem, bo negatywne opinie o programie informacyjnym TVP pojawiają się od dawna. Internauci niejednokrotnie wytykali twórcom programu znieksztłacanie informacji czy nadinterpretację faktów. Jak chociażby w przypadku niepoparcia kandydatury Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej przez PiS. Prezenterzy "Wiadomości" przedstawili to jako sukces naszego rządu, który nie ugiął się pod presją europejskich przywódców.

dixomcy

Bardzo ciekawe jest drugie miejsce - 23% z was przeszkadza odejście z telewizji Janowskiego, który zdecydował się na ten krok, bo nie zgadza się na nową formułe muzycznego programu. W związku z tym, że to świeża sprawa, producenci zapewne dopiero odczują spadek oglądalności. Tak jak nastąpił on po odejściu Macieja Orłosia, Grażyny Torbickiej czy Roberta Makłowicza, a więc najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji.

W dodatku "Jaka to melodia" prowadzona przez Janowskiego była dla wielu ludzi ostatnim powodem, dla którego warto jeszcze włączać telewizyjną "Jedynkę". A poza tym, jak wynika z naszej sondy, tylko 10% Polaków jest w stanie powiedzieć, że zmiany w TVP im nie przeszkadzają.

dixomcy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dixomcy
Więcej tematów