Trwa ładowanie...

Ciało Polaka znalezione przy stacji benzynowej w Niemczech

Przy jednej ze stacji w niemieckim Hanowerze znaleziono ciało Polaka. Informację tę potwierdził w rozmowie z WP rzecznik MSZ Marcin Wojciechowski. Jak podaje Radio Zet, możliwe, że mężczyzna został zamordowany.

Share
Ciało Polaka znalezione przy stacji benzynowej w Niemczech
Źródło: WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej
d1n0fia

- Niemiecka policja potwierdziła naszym służbom konsularnym w Hamburgu zgon obywatela RP na stacji benzynowej w Hanowerze - powiedział Wirtualnej Polsce rzecznik MSZ Marcin Wojciechowski. Jak dodał, aktualnie okoliczności zdarzenia wyjaśniane są przez miejscowe organy wymiaru sprawiedliwości.

Tymczasem, jak podaje Radio Zet, bliska rodzina Polaka twierdzi, że mężczyzna mógł zostać zamordowany. Podróżował on przez Niemcy po wcześniejszym umówieniu się na jednym z portali społecznościowych z kierowcą i innymi podróżnymi.

d1n0fia

Według słów krewnego ofiary, jeśli faktycznie doszło do morderstwa, to nie na tle rabunkowym, ponieważ przy zwłokach znaleziono wartościowe przedmioty takie jak telefon komórkowy, laptop i dokumenty.

Informacji tych nie potwierdził rzecznik MSZ. - Na tym etapie nie można potwierdzić, że to było zabójstwo - powiedział Marcin Wojciechowski w rozmowie z WP. Rzecznik nie chciał też informować o szczegółach sprawy.

W sprawie śmierci Polaka śledztwo prowadzą niemiecka policja i prokuratura.

d1n0fia

Podziel się opinią

Share
d1n0fia
d1n0fia
Więcej tematów