Trwa ładowanie...
d1qzolr

Chciał sprzedać zdjęcia zwłok Ewy Tylman. Rusza jego proces

Mężczyzna zauważył ciało płynące rzeką. Zadzwonił na policję, a kiedy okazało się, że to zaginiona poznanianka, zaczął robić zdjęcia i filmy, aby sprzedać je mediom. W środę razem z pięcioma innymi osobami zostanie przesłuchany przez sąd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szef Rafała G. podsunął mu pomysł, aby sprzedać zdjęcia zwłok Tylman mediom
Szef Rafała G. podsunął mu pomysł, aby sprzedać zdjęcia zwłok Tylman mediom (Policja, Fot: Policja)
d1qzolr

Rafał G. w lipcu 2016 r. poszedł na wycieczkę nad Wartę, w miejscowości Czerwonak, niedaleko Poznania. To ponad 10 km od miejsca, w którym po raz ostatni widziano Ewę Tylman. Mężczyzna zobaczył w wodzie ciało, po czym natychmiast zadzwonił na policję.

Potem robił zdjęcia i filmy zwłok, aby odsprzedać je mediom. Niedługo po wydarzeniu policja zatrzymała Rafała G. i jego szefa, który podsunął mu ten pomysł - informuje portal tvn24.pl. Już wcześniej skazano innych pracowników, którzy także robili sobie zdjęcia ze zwłokami poznanianki.

Zobacz również: Zarzuty dla mężczyzn, którzy robili zdjęcia zwłokom Ewy Tylman

Ewa Tylman zaginęła w listopadzie 2015 r. W toku śledztwa ustalono, że została zamordowana przez byłego partnera Adama Z., który miał zepchnąć ją ze skarpy, a potem wrzucić do wody. W styczniu prokuratura umorzyła jeden z wątków dotyczących zastraszania partnera Z. przez policjantów.

Źródło: tvn24.pl.

d1qzolr

Podziel się opinią

Share
d1qzolr
d1qzolr