Trwa ładowanie...
d2aor2d

Burza wokół Deklaracji LGBT+, podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego. Jest reakcja ojca Tadeusza Rydzyka

Rafał Trzaskowski jest na świeczniku. Wszystko za sprawą Deklaracji LGBT+. Jarosław Kaczyński na konwencji PiS mówił głównie o niej. Wydawało się, że głos w sprawie zabrali już wszyscy. Tymczasem przypomniał o sobie o. Tadeusz Rydzyk. Mówi o "walcu nowej lewicy".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
O. Tadeusz Rydzyk ostrzega przed "zmasowanym zniszczeniem"
O. Tadeusz Rydzyk ostrzega przed "zmasowanym zniszczeniem" (Agencja Gazeta, Fot: Jakub Porzycki)
d2aor2d

W lutym prezydent Warszawy podpisał tzw. Deklarację LGBT+ i wywołał awanturę. Reakcji obozu rządzącego można było się spodziewać. Jednak działania Rafała Trzaskowskiego wydają się być czymś na kształt tematu uchodźców który miał zapewnić PiS wygraną w wyborach. Prawo i Sprawiedliwości mówi niemalże tylko o tym - o tęczowym zagrożeniu, przed którym Polacy mogą się schronić pod parasolem PiS. Do grona komentatorów dołączył o. Tadeusz Rydzyk.

Choć w jego wypowiedzi nie padło nazwisko prezydenta Warszawy, nie trudno się domyślić, że redemptorysta odnosił się do działań Trzaskowskiego. - Żyjemy w czasie szczególnego niszczenia wiary Kościoła katolickiego. Ten walec nowej lewicy idzie bardzo mocno przez instytucje, przez uczelnie, przez szkoły, przez media. Idzie również bardzo mocno przez naszą Ojczyznę. Nie bądźmy bierni. Od naszej modlitwy, od naszej wierności Panu Bogu, naszej miłości i czynów, zależy przyszłość nasza i innych, także waszych dzieci i wnuków - mówił o. Rydzyk w Radiu Maryja.

Jak zaznaczył "zmasowane niszczenie dotyka teraz szczególnie dzieci i młodzież - rodziny, każdego z nas, całego społeczeństwa". - Pomyśl, jak przeciwstawiać się temu niszczeniu już od przedszkola - apelował.

Zobacz też: Posłanka PO o LGBT: "Rodzice mogą oddawać dzieci do innych szkół"

Źródło: Radio Maryja

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2aor2d

Podziel się opinią

Share
d2aor2d
d2aor2d
Więcej tematów