Trwa ładowanie...
d3umaca

Brutalny gwałt zbiorowy w Ostrzeszowie. Dramat kobiety trwał przez 6 dni

Dwaj mężczyźni uwięzili 28-latkę w mieszkaniu w Ostrzeszowie i przez kilka dni wielokrotnie gwałcili. Wykorzystali fakt, że kobieta była pijana. Częściowo przyznali się do winy. Za gwałt zbiorowy grozi im do 12 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta była przetrzymywana w jednym z mieszkań
Kobieta była przetrzymywana w jednym z mieszkań (Shutterstock.com)
d3umaca

28-letnia kobieta została wielokrotnie zgwałcona w okresie pomiędzy 23 a 29 września. Była przetrzymywana w jednym z mieszkań w Ostrzeszowie w województwie wielkopolskim.

- Podejrzani mężczyźni wykorzystując fakt upojenia alkoholowego pokrzywdzonej w wyniku, którego nie była zdolna do skutecznego wyrażenia swojego sprzeciwu, przy użyciu przemocy polegającej na stosowaniu siły fizycznej, doprowadzili ją do wielokrotnego obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych - wyjaśnił Marcin Meler z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

d3umaca

W tej sprawie zatrzymano dwie osoby. To 30-latek z Ostrzeszowa oraz 37-letni mieszkaniec jednej z okolicznych miejscowości.

Gehenna kobiety trwała 6 dni. Sprawcom grozi 12 lat więzienia

- Obaj podejrzani przyznali się przed prokuratorem częściowo do zarzucanego im czynu - wyjaśnił Meler. Prokurator przedstawił im zarzut zgwałcenia wspólnie z inną osobą z wykorzystaniem bezradności osoby pokrzywdzonej.

d3umaca

- Z uwagi na zagrożenie surową karą i możliwość utrudniania postępowania prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec obu podejrzanych - tłumaczy Meler.

Za gwałt zbiorowy zatrzymanym grozi do 12 lat więzienia.

Koszmar w Łodzi. Kobieta przez 10 dni była więziona i gwałcona

Do podobnego zdarzenia doszło w lipcu w Łodzi. 26-latka przez 10 dni była przetrzymywana, bita i gwałcona. Poznała swoich oprawców w autobusie. Jeden z nich zaprosił ją do swojego mieszkania.

d3umaca

Po kilku dniach kobiecie udało się uciec i zawiadomić policję. Trafiła do szpitala, gdzie mimo kilku operacji zmarła.

Ziobro reaguje na wydarzenia w Łodzi

Policja zatrzymała trzech mężczyzn - 33-latka i dwóch 36-latków. Usłyszeli zarzuty zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem, spowodowania ciężkiego uszkodzenia ciała oraz pozbawienia wolności połączonego ze szczególnym udręczeniem.

d3umaca

Podziel się opinią

Share
d3umaca
d3umaca
Więcej tematów