Trwa ładowanie...
db1hwqx

Brutalna bójka na pięści w samolocie. Wideo z tego zdarzenia podbija sieć

Do poważnego incydentu doszło w samolocie na lotnisku Narita w Japonii. Niepozorne przepychanki dwóch mężczyzn przerodziły się w poważną awanturę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brutalna bójka na pięści w samolocie. Wideo z tego zdarzenia podbija sieć
(Twitter, Fot: Corey Hour)
db1hwqx

Lotnisko w Narita, odległe o ok. 70 km od Tokio. Trwają przygotowania do lotu numer NH6. Pasażerowie linii lotniczych ANA powoli zajmują swoje miejsca w samolocie lecącym do Los Angeles. Czeka ich długa podróż, przed nimi prawie 11 godzin lotu z Japonii do USA.

Nagle jeden z mężczyzn w czerwonej koszuli zaczyna się denerwować.

- Nikt go nie sprowokował. Był spokojny, nawet wyluzowany i nagle zaczął obrażać inne osoby. Chwilę potem zaatakował innego mężczyznę - powiedział w rozmowie z CNN Corey Hour, który nagrał całe zdarzenie.

db1hwqx

Jak to wyglądało? Możecie zobaczyć na nagraniu poniżej

Agresywny napastnik wdał się w bójkę z innym mężczyzną. W ruch poszły pięści. Po chwili wyszedł, ale wrócił i znów zaatakował.

Według świadków, obsługa zachowała się wzorowo. Próbowała uspokoić sytuację, a kiedy było widać, że nie da jej się opanować, wezwali policję.

db1hwqx

- Wszędzie były dzieci, na nagraniu słychać jak płaczą - dodaje Corey Hour.

Napastnik został wyrzucony z samolotu. Do akcji wkroczyła policja

W pewnym momencie autor wideo przestał nagrywać i skonfrontował się z agresywnym napastnikiem. Wtedy obsługa samolotu wyprowadziła mężczyznę z samolotu.

db1hwqx

Świadkowie zdarzenia nie wiedzą, co wywołała tak wielka agresję.

Linie lotnicze przeprosiły za 90 minutowe opóźnienie. Napastnik został zatrzymany, policja powiedziała, że był pod wpływem alkoholu.

db1hwqx

Podziel się opinią

Share

db1hwqx

db1hwqx
Więcej tematów