Trwa ładowanie...
Magda Mieśnik
30-01-2015 11:13

Bronisław Komorowski szykuje niespodziankę na kampanię

Bronisław Komorowski jeszcze oficjalnie nie ogłosił, że będzie się ubiegał o kolejną kadencję w fotelu prezydenta, ale już wiadomo, że za kilka tygodni ukaże się jego książka – dowiedziała się WP. Publikacja będzie idealną promocją na dwa miesiące przed wyborami.

Bronisław Komorowski szykuje niespodziankę na kampanięŹródło: WP.PL, fot: Andrzej Hulimka
d36ojgl
d36ojgl

Książka Bronisława Komorowskiego ukaże się 4 marca i będzie nosiła tytuł „Zwykły polski los”. Jak informuje wydawnictwo Więź, w rozmowie z Janem Skórzyńskim Bronisław Komorowski przedstawia swoją osobistą historię wolności. „Opowiada o ciekawych i czasem dramatycznych losach swojej rodziny, o ludziach, wydarzeniach i wyborach, które go ukształtowały”- informuje wydawca.

Prezydent w książce opowiada o swoich kresowych korzeniach, rodzinie, działalności opozycyjnej oraz karierze politycznej po 1989 roku. Jak wynika z zapowiedzi, nie obejdzie się także bez historii z życia prywatnego. Bronisław Komorowski wspomina o kłopotach z pracą i wyjazdach na saksy w czasach, gdy jeszcze nie czerpał profitów z polityki.

To nie pierwszy przypadek, gdy polityk wydaje książkę w kampanii wyborczej. W 2011 r. przed wyborami parlamentarnymi ukazała się publikacja Jarosława Kaczyńskiego "Polska naszych marzeń". Jak wynika z oświadczenia majątkowego, prezes PiS zarobił na niej ok. 160 tys. zł.

Bronisław Komorowski oficjalnie ma ogłosić swój start w wyborach dopiero po tym, jak ich datę poda marszałek Sejmu Radosław Sikorski. Ma to nastąpić w najbliższą środę. Najbardziej prawdopodobne terminy to 10 i 17 maja.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)
d36ojgl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36ojgl
Więcej tematów