Trwa ładowanie...
d4b5qag
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Bronisław Komorowski: dziś jest dzień prezydenta Andrzeja Dudy, chcę to uszanować

Dziś jest dzień pana prezydenta Andrzeja Dudy i chciałbym to uszanować; byli prezydenci nie powinni niczego komentować - powiedział dziennikarzom w Sejmie były prezydent Bronisław Komorowski. Andrzej Duda został w czwartek zaprzysiężony na prezydenta Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bronisław Komorowski: dziś jest dzień prezydenta Andrzeja Dudy, chcę to uszanować
(PAP, Fot: Bartłomiej Zborowski)
d4b5qag

- Komentarze mogą być, że tak powiem, do twarzy dziennikarzom i aktywnym politykom. Ale ja chciałbym uszanować dzień prezydenta Andrzeja Dudy - powiedział Komorowski.

Po uroczystości zaprzysiężenia para prezydencka Agata i Andrzej Dudowie spotkali się z Anną i Bronisławem Komorowskimi. Prezydent Duda pożegnał Komorowskiego w hallu głównym Sejmu. Były prezydent wraz z małżonką opuścili Sejm przed godz. 11.

d4b5qag

Podziel się opinią

Share

d4b5qag

d4b5qag
Więcej tematów