Trwa ładowanie...
dorfitl
sąd najwyższy

Blogerzy przewidują: "jutro może być 2-3 razy więcej uczestników protestów"

W związku z burzliwą debatą nad nową ustawą o Sądzie Najwyższym i silnymi reakcjami na proponowane przez PiS zmiany blogerzy "Polityki w sieci" przewidują, że przed sejmem w środę może zebrać się o wiele więcej ludzi niż poprzedniego dnia.
Share
Blogerzy przewidują: "jutro może być 2-3 razy więcej uczestników protestów"
Źródło: PAP, Fot: Tomasz Gzell
dorfitl

Z analizy blogerów wynika, że zainteresowanie użytkowników internetu tematem reformy Sądu Najwyższego osiągnęło apogeum w pięć dni po ogłoszeniu planowanych zmian i wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Według danych zebranych przez "Politykę w sieci" każdy kolejny dzień będzie niekorzystnie odbijał się na wizerunku PiS.

We wtorek podczas II czytania projektu ustawy o Sądzie Najwyższym doszło do awantury pomiędzy posłami PiS i opozycją. Do argumentów swoich przeciwników odniósł się prezes PiS. Jarosław Kaczyński łamiąc regulamin Sejmu wszedł na mównicę, by odnieść się do zarzutów, że "niszczy dziedzictwo swojego brata".

- Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata, zamordowaliście go, jesteście kanaliami - dodał

Wczorajsza reakcja prezesa PiS była szeroko komentowana przez polityków opozycji. Więcej na ten temat znadziecie tutaj.

dorfitl

Podziel się opinią

Share
dorfitl
dorfitl
Więcej tematów