Trwa ładowanie...

Błaszczak i Szydło u pograniczników: uszczelnienie granic to nasz priorytet

- Chcemy, żeby poczucie bezpieczeństwa było coraz wyższe; będziemy wszystkie zmiany wprowadzali właśnie w tym kierunku, żeby Polacy w Polsce czuli się bezpiecznie; to jest nasz cel i nasz priorytet - powiedziała w poniedziałek premier Beata Szydło. Szef MSWiA Mariusz Błaszczak dodał, że "bezpieczeństwo i uszczelnienie granic to nasz priorytet".

Share
Błaszczak i Szydło u pograniczników: uszczelnienie granic to nasz priorytet
Źródło: PAP, fot: Andrzej Grygiel
d1a71w1

Premier Beata Szydło i szef MSWiA Mariusz Błaszczak spotkali się z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Bielsku-Białej. - Są służby, które nie wypoczywają, tylko muszą cały czas - nawet w takim okresie - pracować, żeby strzec naszego bezpieczeństwa. Dziś jesteśmy z ministrem Błaszczakiem w takim miejscu, w którym cały czas pełniony jest dyżur, pełniona jest służba, żeby gwarantować bezpieczeństwo polskich obywateli - powiedziała szefowa rządu.

Premier podziękowała wszystkim, którzy pełnią dyżur czy służbę i dbają o bezpieczeństwo Polaków. - Chcę złożyć serdeczne podziękowania tym, którzy cały czas pracują po to, byśmy wszyscy mogli spędzać właśnie takie wolne dni, weekendy spokojnie z rodzinami - podkreśliła. Szydło pogratulowała Błaszczakowi, że od czasu kiedy Prawo i Sprawiedliwość stworzyło rząd, bezpieczeństwo Polski bardzo się poprawiło.

d1a71w1

- Chcemy, żeby poczucie bezpieczeństwa było coraz wyższe. Będziemy się starali i będziemy wszystkie zmiany wprowadzali właśnie w tym kierunku, żeby Polacy w Polsce czuli się bezpiecznie - mówiła premier. Szefowa rządu oceniła, że Polska jest państwem, które na tle innych krajów europejskich rysuje się jako "oaza bezpieczeństwa".

Minister spraw wewnetrznych i administracji podkreślił, że "bezpieczeństwo i uszczelnienie granic to nasz priorytet". - Można to osiągnąć tylko przez konsekwentną politykę rządu - stwierdził Mariusz Błaszczak.

d1a71w1

Podziel się opinią

Share
d1a71w1
d1a71w1
Więcej tematów