Trwa ładowanie...
dwjhw0p

Bilans dnia. Zobacz, co się wydarzyło w czwartek

Atak orkanu w Polsce i Europie, rewolucja kadrowa w Telewizji Polskiej, odwołanie szefa Lasów Państwowych i wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w USA. Sprawdź, co się wydarzyło 17 stycznia 2018 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niemal w całym kraju pada śnieg
Niemal w całym kraju pada śnieg (PAP)
dwjhw0p

1 Szef Lasów Państwowych odwołany
Konrad Tomaszewski przestał pełnić funkcję Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. Ma go zastąpić podsekretarz stanu w ministerstwie środowiska Andrzej Konieczny. Tomaszewski był bliskim współpracownikiem byłego ministra Jana Szyszki.

2 Ostrzeżenie pogodowe dla całej Polski
Orkan Friederike to lodowa burza, w której prędkość wiatru dochodzi do 150 km/h. Wichura wyrządziła poważne szkody w Europie, zginęło tam co najmniej 5 osób. Na południu Polski już bardzo mocno wieje, niemal w całym kraju pada śnieg. Bez prądu pozostaje 55,6 tys. odbiorców, odwoływane są loty i połączenia kolejowe.

3 "Trzęsienie ziemi" w TVP
Kolejne zmiany w TVP Info, wiceszef TAI, Grzegorz Pawelczyk, złożył w środę rezygnację. Z "urlopu na żądanie" skorzystała Ewa Bugała, autorka programu "Nie da się ukryć". Wcześniej do dymisji podał się Klaudiusz Pobudzin, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że za zmianami kadrowymi stać ma Jacek Kurski.

4 Prezydent Duda w RB ONZ
Nie tylko agresja, ale także wszelkie próby budowania agresywnych zdolności, powinny być zawsze traktowane jako naruszenie międzynarodowych norm, ponieważ, w ostatecznym rozrachunku, prowadzą one do erozji szlachetnej idei pokojowego współistnienia państw - . stwierdził prezydent Andrzej Duda podczas otwartej debaty w Radzie Bezpieczeństwa ONZ

5 Śledztwo ws. oświadczeń majątkowych Sasina umorzone
Analizie poddano 8 oświadczeń majątkowych złożonych przez Jacka Sasina w latach 2011-2016. Szczególne wątpliwości śledczych budziły pożyczki udzielone posłowi PiS. Prokuratura jednak umorzyła śledztwo.

dwjhw0p

Podziel się opinią

Share

dwjhw0p

dwjhw0p
Więcej tematów