Trwa ładowanie...
d1i9xpf

Bilans dnia. Sprawdź co działo się we wtorek

Podpisanie ustawy o IPN przez Andrzeja Dudę, przesłuchanie Jacka Cichockiego przed komisją ds. Amber Gold, reakcja polityków na słowa o. Rydzyka oraz szczere wyznanie Adama Małysza. Sprawdź, co się wydarzyło 6 lutego 2018 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda podpisał ustawę o IPN
Andrzej Duda podpisał ustawę o IPN (PAP, Fot: Jacek Turczyk)
d1i9xpf
  • Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o IPN. Prezydent podpisał budzącą sprzeciw Izraela i USA nowelizację ustawy o IPN. - To bardzo odpowiedzialna decyzja - ocenił bliski współpracownik głowy państwa Krzysztof Szczerski.
  • Przesłuchanie Jacka Cichockiego przed komisją Amber Gold miało burzliwy przebieg. Do spięcia pomiędzy byłym szefem MSW i koordynatorem służb specjalnych w rządzie PO-PSL a przewodniczącą komisji Małgorzatą Wassermann z PiS doszło już na początku przesłuchania. Cichocki wielokrotnie zasłaniał się niewiedzą, brakami w pamięci oraz brakiem sygnałów, że w sprawie Amber Gold były jakieś nieprawidłowości.
  • Politycy odnieśli się do słów o. Rydzyka nt. hodowli zwierząt futerkowych. Reporter wp.tv w Sejmie spytał polityków, co sądzą o wypowiedzi toruńskiego redemptorysty, który ostro potępił zabijanie zwierząt dla futer. Reakcje parlamentarzystów były bardzo różnorodne i barwne.
  • Adam Małysz o polityce. Prezydentura? Nigdy nie mów nigdy - Po karierze nie chciałem się ścigać z panem Kulczykiem o miano najbogatszego Polaka, mieć miliardów na koncie. Nie pochodzę z bogatego domu, moim marzeniem było mieć rodzinę i nie martwić się, co włożyć do garnka - mówi w obszernym wywiadzie dla WP SportoweFakty Adam Małysz.
d1i9xpf

Zobacz też: Jaki: jako elity mamy obowiązek zadbać o wizerunek Polski za granicą

d1i9xpf

Podziel się opinią

Share
d1i9xpf
d1i9xpf
Więcej tematów