Trwa ładowanie...

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w niedzielę

Pierwsza niedziela z zakazem handlu, zapowiedź dymisji 10 wiceministrów, 6. miejsce Kamila Stocha w Oslo, tragiczny pożar w Katowicach oraz pierwsze chwile z wiosenną pogodą. Sprawdź, co wydarzyło się 11 marca 2018 r.
Share
Niedziela upłynęła pod znakiem zakazu handlu
Niedziela upłynęła pod znakiem zakazu handluŹródło: PAP, Fot: Wojciech Pacewicz
d18z5bz
  • Pierwsza niedziela z zakazem handlu. Kto zyskał na zakazie? Niedzielna sprzedaż nadal dozwolona będzie - poza cukierniami, piekarniami czy kwiaciarniami - m.in. na stacjach benzynowych, w hotelach i restauracjach, w autobusach oraz na dworcach. Wielkimi wygranymi mogą być także sklepy sieci Biedronka oraz Żabka.
  • Morawiecki przyjął dymisje wiceministrów. "Prawdopodobnie 10" Dotychczas z rządu odeszło trzech wiceministrów: Jarosław Pinkas z Kancelarii Premiera Rady Ministrów, Kazimierz Smoliński oraz Tomasz Żuchowski z resortu infrastruktury. Kolejne nazwiska poznamy w poniedziałek.
  • Kamil Stoch zajął szóste miejsce podczas zawodów Pucharu Świata w Oslo Kamil Stoch prowadził po pierwszej serii konkursu w Oslo, ale w drugiej serii nie poradził sobie z trudnymi warunkami i ostatecznie zakończył rywalizację na szóstym miejscu. Na czwartej pozycji zawody zakończył Robert Johansson i minimalnie odrobił straty do Polaka w klasyfikacji Raw Air.
  • Tragedia w Katowicach. Wśród ofiar dziecko Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w nocy z soboty na niedzielę w katowickiej dzielnicy Szopienice. Zginęły trzy osoby, w tym dziecko.
  • Wiosna w pełni, jednak IMGW wydał ostrzeżenia Dziś można wreszcie poczuć wiosnę. W niektórych miejscach ma być dziś nawet 17 stopni Celsjusza. Ale synoptycy ostrzegają przed roztopami. Nie wykluczają również szybkiego powrotu zimy.

Dziś czytelnicy WP nadsyłali nam swoje wiosenne zdjęcia. Dziękujemy za wszystkie nadesłane fotografie! Najlepsze ujęcia możecie zobaczyć tutaj.

d18z5bz

Podziel się opinią

Share
d18z5bz
d18z5bz
Więcej tematów