ycipk-15xuz7

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w czwartek

Senat za obniżeniem wynagrodzenia dla parlamentarzystów, kolejny termin debaty o praworządności w Polsce, śmierć Barbary Wachowicz. Sprawdź, co wydarzyło się w czwartek 7 czerwca 2018 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Wachowicz-Napiórkowska zmarła w wieku 81 lat
Barbara Wachowicz-Napiórkowska zmarła w wieku 81 lat (East News)
ycipk-15xuz7

Senat poparł obniżenie pensji posłom i senatorom. Senatorowie przyjęli bez poprawek nowelizację ustawy o wykonaniu mandatu posła i senatora. Nowe przepisy obniżają parlamentarzystom uposażenie o 20 proc. Projekt poparło 58 posłów, w tym 57 z PiS.

Parlament Europejski. W środę debata o Polsce. Parlament Europejski zmienia porządek obrad - poinformowało biuro prasowe instytucji. W środę na posiedzeniu w Strasburgu odbędzie się kolejna debata na temat wymiaru sprawiedliwości i praworządności w Polsce.

Nie żyje Barbara Wachowicz-Napiórkowska. Pisarka miała 81 lat. Barbara Wachowicz-Napiórkowska zmarła w czwartek o godz. 10.20. Wiadomość o śmierci pisarki przekazała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

ycipk-15xuz7

Będzie coraz cieplej. I coraz bardziej burzowo. Pogoda na następne 3 dni. Po krótkim ochłodzeniu nadchodzą ciepłe dni. O ile w piątek pogoda prawie w całym kraju będzie przyjemna, o tyle weekend zapowiada się burzowo.

Zobacz także: Ryszard Kalisz w programie "Tłit": Morawiecki jest chłopczykiem.

*Nietypowy trening piłkarzy Meksyku. Zajęcia w basenie z prostytutkami. *Meksykańscy piłkarze przygotowujący się do mundialu w Rosji wywołali niemały skandal. Do internetu wyciekło nagranie. Zapraszamy na "Obiegówkę" z Kubą Jankowskim.

ycipk-15xuz7

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-15xuz7

ycipk-15xuz7
ycipk-15xuz7