Trwa ładowanie...

Bił nie tylko żonę. Nowe, szokujące informacje o byłym radnym PiS

Rafał Piasecki, były radny PiS z Bydgoszczy, znęcał się nie tylko nad żoną. Ofiarą jego przemocy miała paść także teściowa i córki polityka.

Share
Bił nie tylko żonę. Nowe, szokujące informacje o byłym radnym PiS
Źródło: Agencja Gazeta
d2qsgde

O przemocy w domu radnego podobno wiedzieli wszyscy z sąsiadami i kolegami z partii włącznie. Sprawa nabrała jednak właściwego rozgłosu po tym, jak żona Piaseckiego postanowiła opublikować godzinne nagranie. Zapisu przemocy, zawierającego odgłosy uderzeń, wyzwiska, a do tego błagania i jęki ofiary, trudno wysłuchać do końca. Teraz jednak okazuje się, że nie tylko Karolina Piasecka padła ofiarą przemocy.

- To zakompleksiony facet - w rozmowie z "Faktem" mówi o Piaseckim jeden z siąsiadów. Radny miał na oczach swoich dzieci popychać swoją teściową i próbować wyrzucić ją z domu. Zdewastował także samochody rodziców Karoliny, umieszczając na nich wulgarne napisy. Córki miał zamykać w toalecie i zmuszać do picia mleka. Na jaw wyszły także nowe metody znęcania się nad żoną. Piasecki miał wymagać, by Karolina towarzyszyła mu podczas jazdy na rolkach. Małżonka prowadziła samochód oczekując, aż radny zmęczy się i będzie chciał skorzystać z transportu do domu.

d2qsgde

Podziel się opinią

Share
d2qsgde
d2qsgde
Więcej tematów