Trwa ładowanie...
d3408gv
d3408gv

Bicie dzieci jest złe - wpisz się

Pod adresem www.Niebije.pl Fundacja Kidprotect.pl uruchomiła stronę internetową, na której można złożyć jasną i krótką deklarację: nie biję dzieci. Bicie jest złe, klapsy nie wychowują, a jedynie utrudniają proces wychowawczy - przekonują twórcy strony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3408gv

Na stronie www.Niebije.pl można anonimowo zadeklarować publicznie i przed samym sobą, że nie daje się klapsów swojemu dziecku. - Poprzez stronę www.Niebije.pl chcemy promować postawę dojrzałego i mądrego rodzicielstwa, bez klapsów i przemocy. Zapraszam wszystkich do złożenia wpisu na stronie, dzięki czemu udowodnimy, że przeciwników bicia dzieci jest w Polsce wielu oraz że można z sukcesem wychować dziecko bez klapsa - zachęca prezes Fundacji Kidprotect.pl i twórca strony Jakub Śpiewak.

Wpis na stronie www.Niebije.pl nie wymaga podawania danych osobowych, a jedynie adresu e-mail w celu weryfikacji antyspamowej.

Mottem strony są słowa Janusza Korczaka: "Nie ma dziecka. Jest człowiek". Inspiracją do uruchomienia jej stała się debata publiczna wokół prac nad projektem nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. W czwartek prace nad projektem zakończyła sejmowa Komisja polityki społecznej i rodziny, która m.in. utrzymała zawarty w nim zakaz bicia dzieci.

Fundacja Kidprotect.pl działa od 8 lat, troszcząc się o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. W ubiegłym roku, w ramach Porozumienia Dzieci Pod Ochroną, zorganizowała kampanię "Bicie jest głupie!". Poprzez Centrum Edukacyjne fundacja udziela szkoleń kadrze pedagogicznej, dzieciom oraz rodzicom w całej Polsce.

d3408gv

Podziel się opinią

Share

d3408gv

d3408gv
Więcej tematów