Trwa ładowanie...

Bezdomny oddał jej ostatnie pieniądze. 27-latka postanowiła odmienić jego życie

Kobieta, która nocą jechała autostradą w okolicy Filadelfii w USA, w pewnym momencie zorientowała się, że nie ma już paliwa. Kate nie miała wyjścia - musiała zostawić samochód i pójść na piechotę do najbliższej stacji paliw. Po drodze spotkała bezdomnego, który widząc w jej oczach przerażenie całą sytuacją, postanowił jej pomóc.

Bezdomny oddał jej ostatnie pieniądze. 27-latka postanowiła odmienić jego życieŹródło: Twitter/Kate McClure
d3wjs3s
d3wjs3s

Młoda kobieta była przestraszona idąc nocą w nieznanym kierunku. Bezdomny Johny zasugerował jej, żeby wróciła do samochodu i tam na niego poczekała. W tym czasie on sam poszedł do stację paliw i kupił paliwo za swoje ostatnie dwadzieścia dolarów. Kate była mu niezwykle wdzięczna, ale nie była w stanie od razu oddać mu pieniędzy, bo nie miała przy sobie gotówki.

Chwilę po dotarciu do domu wróciła w miejsce, gdzie spotkała bezdomnego. Kobieta zwróciła mu pieniądze i jeszcze przywiozła dla niego ciepłe ubrania. Jednak pomocny gest mężczyzny tak bardzo poruszył jej serce, że postanowiła zrobić coś więcej. Kate zorganizowała dla niego internetową zbiórkę pieniędzy, po to aby móc opłacić mu wynajem mieszkania i podarować pieniądze na niezbędne wydatki.

Amerykanka chciała zebrać 10 tysięcy dolarów, ale zbiórka przeszła jej najśmielsze oczekiwania. Na pomoc dla bezdomnego ludzie wpłacili ponad 115 tysięcy dolarów.

d3wjs3s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wjs3s
Więcej tematów