Trwa ładowanie...

Belgia: znaleziono nieprzytomnego mężczyznę o nieznanej tożsamości. To Polak?

Belgijska policja informuje o znalezieniu bezdomnego, młodego mężczyzny, który mimo udzielonej pomocy nie odzyskał przytomności i zmarł w szpitalu w Brukseli. Eksperci z Belgii sugerują, iż wszystko wskazuje na to, iż mógł to być Polak.
Share
Nieszczęśliwy młody bezdomny człowiek
Nieszczęśliwy młody bezdomny człowiekŹródło: 123RF.COM
dd7oojk

Mężczyznę został znaleziony 17 sierpnia na ulicy Sans Soucis w gminie Ixelles. Jak informuje belgijska policja miał na sobie niebieskie jeansy, koszulę i sportowe buty. Rysopis: 178 cm wzrostu niebiesko-szare oczy oraz kasztanowe/rude włosy. Jego wiek oceniono pomiędzy 30 a 45 lat.

Policja i organizacje zajmujące się bezdomnymi sugerują, iż znaleziony mężczyzna może być obywatelem Polski. Wnioskują to na podstawie "jego wyglądu" oraz opinii lekarza, który przeprowadzał sekcję zwłok. Stwierdzono, że mężczyzna prawdopodobnie pracował jako pracownik fizyczny na budowie.

Jeśli tożsamości zmarłego nie uda się ustalić w przeciągu kilku dni, w przyszłym tygodniu ciało zostanie skremowane i pochowane na cmentarzu w Brukseli.

dd7oojk

Według danych oficjalnych to właśnie Polacy stanowią najliczniejszą grupę wśród bezdomnych w Belgii. Podobnie jest też w Berlinie i Paryżu.

Zobacz też materiał o bezdomnym, który zawstydziłby wielu polskich biznesmanów:

dd7oojk

Podziel się opinią

Share
dd7oojk
dd7oojk
Więcej tematów