Trwa ładowanie...
d3n0kd9

"Beata Kempa złożyła zamówienie do prokuratury". Wpadka Frondy

W piątek na portalu fronda.pl pojawił się artykuł zatytułowany "Kempa składa zamówienie do prokuratury". Internauci kpią, że to wcale nie było przejęzyczenie, tylko autentyczny stosunek szefowej Kancelarii Premiera do prokuratury, którą rządzi Zbigniew Ziobro.
Share
"Beata Kempa złożyła zamówienie do prokuratury". Wpadka Frondy
Źródło: PAP, Fot: Rafał Guz
d3n0kd9

Składam zawiadomienie do prokuratury ws. pomówień mających na celu poniżenie mnie - poinformowała szefowa Kancelarii Premiera Beata Kempa. Chodzi m.in. o wypowiedzi polityków PO w związku z nominacjami we wrocławskiej policji.

- Wobec powtarzających się bezpodstawnych pomówień, insynuacji, manipulacji faktami, kłamstw i nadinterpretacji mających na celu poniżenie mnie w oczach opinii publicznej i narażającymi mnie na utratę zaufania potrzebnego do pełnienia funkcji szefa Kancelarii Premiera i posła na Sejm RP składam zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do Prokuratury Generalnej przez krąg osób, który się tego dopuszczał - napisała Kempa w oświadczeniu dla mediów.

- Oświadczam, że czuję się pomówiona i pokrzywdzona w tej sprawie. Ponadto będę wnioskowała, aby akta postępowania po jego zakończeniu były jawne dla opinii publicznej - dodała szefowa Kancelarii Premiera.

d3n0kd9

Politycy PO poinformowali, że skierują do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry wnioski w związku ze śledztwem dot. śmierci Igora Stachowiaka. Platforma chce sprawdzić jakie związki ze sprawą ma szefowa kancelarii premiera Beata Kempa. O sprawie pisaliśmy więcej tutaj.

O sprawie napisał też portal Fronda, jednak w tytule wiadomości popełnił fatalny błąd. Napisano bowiem, że Kempa złożyła zamówienie, co stało się obiektem licznych żartów w sieci.

d3n0kd9

Podziel się opinią

Share
d3n0kd9
d3n0kd9
Więcej tematów