Trwa ładowanie...
d2529q1

Beata Kempa rozmawia z księżmi o migracji. "Trzeba sprawdzać wszystkich oprócz TVP i Trwam"

W Oleśnicy miała miejsca dyskusja nt. problemu migracji w kontekście cywilizacji chrześcijańskiej w Europie. W konferencji wzięło udział kilkadziesiąt osób, w tym minister Beata Kempa, politycy PiS, burmistrz miasta oraz księża. Jeden z nich odniósł się do wiarygodności mediów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnikami konferencji w Oleśnicy byli m.in. ks. Waldemar Cisło i minister Beata Kempa
Uczestnikami konferencji w Oleśnicy byli m.in. ks. Waldemar Cisło i minister Beata Kempa (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d2529q1

Debata została zorganizowana przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Oleśnicy. Na konferencję zaproszenie dostali m.in. minister ds. pomocy humanitarnej Beata Kempa czy księża, proboszcz parafii ks. Mieczysław Janczyszyn czy ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło. Ostatni z wymienionych zwrócił uwagę na konieczność selekcji informacji - donosi nam jeden z czytelników na platformie dziejesie.wp.pl.

- Poza TVP i Trwam wszystkie inne media trzeba sprawdzać - miał powiedzieć ks. prof. Cisło, jak donosi portal mojaolesnica.pl. Duchowny mówił też o prześladowaniu chrześcijan na świecie i programach pomocowych uruchamianych na rzecz osób dotkniętych wojną. Dokładne liczby podała tutaj Kempa. Rząd na pomoc wydaje rocznie 170 mln zł, a liczba potrzebujących rośnie. W 2012 r. było to 62 mln ludzi, a pięć lat później już 164 mln zł.

d2529q1

Zobacz także: Sekielski: Są w Polsce księża, którzy mają dość milczenia w sprawie pedofilii

Źródło: mojaolesnica.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2529q1

Podziel się opinią

Share
d2529q1
d2529q1