Trwa ładowanie...

BBC zachwycone fiatem dla Hanksa. Filmik ma miliony odsłon

Brytyjskie BBC opublikowało filmik z historią zakupu i remontu Fiata126p, który ma trafić do Toma Hanksa - auto jest w Kalifornii. Medium poinformowało, że stało się to dzięki fance aktora, Monice Jaskólskiej. Na przekazaniu auta zyskają chore dzieci.

BBC zachwycone fiatem dla Hanksa. Filmik ma miliony odsłonŹródło: Facebook.com, fot: BBC
d4ipftf
d4ipftf

Wideo poświęcone niezwykłemu przedsięwzięciu obejrzano już prawie 2 mln razy. Stojąca za nim bielszczanka podzieliła się nim na Facebooku, dodając: "Bielsko rządzi". Rozpoczynając akcję, nie spodziewała się, jakie zamieszanie wywoła. Najpierw należało kupić auto - zrobił to rajdowiec Rafał Sonik, który fiata ostatecznie nie wziął. Ale wpłacona kwota, zgodnie z założeniem, zasiliła konto lokalnego szpitala pediatrycznego. Potem Hanks podwoił ją, a Jaskólska obiecała mu, że dostanie samochód.

Na profilu bielszczanki pojawił się filmik z Kalifornii. Widać na nim, jak wiezie fiata Hanksowi. – Jak on pięknie lśni w słońcu. To jest niewiarygodne – mówi fanka aktora. Liczy na to, że ten pojedzie białym autem z Polski na rozdanie Oscarów.

"Ludzie z polskiego miasteczka kupili fiata i wysłali go Tomowi Hanksowi" – brzmi podpis pod filmikiem BBC. Internauci szybko zareagowali, w kilkanaście godzin zostawili dziesiątki komentarzy. Co piszą? Choćby to, że Bielsko-Biała wcale nie jest małą miejscowością albo że można było lepiej spożytkować pieniądze.

Z drugiej strony czytamy: "Jak można nie kochać Toma Hanksa?" czy informację o tym, ile osób potrafiło zmieścić się do fiata. Aktor zakochał się w nim kilkanaście miesięcy temu i ogłaszał tę miłość wszem i wobec. Wielokrotnie dziękował Jaskólskiej, m.in. składając jej życzenia urodzinowe po polsku. "Sto lat" uczył go jego przyjaciel i sławny operator filmowy, Janusz Kamiński.

Zobacz także: Wszystko o Maluchu Toma Hanksa

d4ipftf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ipftf
Więcej tematów