Trwa ładowanie...
d2dhga3

Bardzo ostre słowa Michała Kamińskiego o Beacie Gosiewskiej. "Jak skończyła liczyć pieniądze..."

- Pani Beata Gosiewska, jak skończyła liczyć pieniądze, które dostała za katastrofę smoleńską, to zaczęła rzucać oskarżenia pod adresem najporządniejszych ludzi w tym kraju – mówił w #dzieńdobryWP wyraźnie wzburzony Michał Kamiński. Polityk bronił oskarżanej o zaniedbania przy pochówkach ofiar Ewy Kopacz.

Share
d2dhga3

- Człowiek kulturalny powinien z ludźmi pokroju Gosiewskiej nie mieć nic wspólnego - podkreślił Kamiński i nazwał jej słowa ”haniebnymi”.

Zdaniem polityka postawienie Ewy Kopacz przed Trybunałem Stanu w związku ze wstrząsającymi wynikami ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej nie ma sensu. – Ale oczywiście ta władza jest zdolna do wszystkiego – powiedział w #dzieńdobryWP i dodał, że premier jest "bohaterem polskiej polityki".

Ewa Kopacz doceniona

Michał Kamiński stwierdził również, że Kopacz jest „najporządniejszym polskim politykiem” który pełnił funkcję szefa rządu. – Jak mało kto dorosła do tego, by rządzić Polską – mówił.

d2dhga3

Polityk odrzucał zarzuty stawiane Kopacz w związku ze wstrząsającymi wynikami ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej. - Pani Beata Gosiewska jak skończyła liczyć pieniądze, które dostała za katastrofę smoleńską, to zaczęła rzucać oskarżenia pod adresem najporządniejszych ludzi w tym kraju, że są mordercami – mówił, wyraźnie oburzony.

- Ta kobieta chyba nie wie co mówi, to jest po prostu żenujące – dodał.

d2dhga3

Podziel się opinią

Share
d2dhga3
d2dhga3
Więcej tematów