Trwa ładowanie...
ycipk-uonjt6

Awantura na Twitterze. "Związkowe su***syny", "Odpowiesz za to, chamie!"

Pomiędzy posłem Jackiem Wilkiem a Piotrem Dudą z NSZZ "Solidarność" doszło do ostrej wymiany zdań na Twitterze. Poseł napisał o "związkowych su***synach", a szef "Solidarności" odpowiedział na tę zniewagę, nazywając go chamem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Wilk i Piotr Duda pokłócili się na Twitterze
Jacek Wilk i Piotr Duda pokłócili się na Twitterze (East News, Fot: Jan Bielecki,Jacek Marczewski)
ycipk-uonjt6

"Tak związkowe su...syny, które poza byciem wiecznymi działaczami, czesto niemal nigdzie nie pracowały, >pomagają< naszemu handlowi, czyli małym i średnim przedsiębiorcom. A niech idą burżuje na bezrobocie - cóż związkowych su...ynów obchodzi los tysięcy polskich MiŚów [małych i średnich przedsiębiorstw - red.] i ich rodzin" - napisał poseł Jacek Wilk na Twitterze.

Poseł, który dostał się do Sejmu z listy Kukiz'15, a teraz jest niezrzeszony, skomentował w ten sposób informację, że z powodu zakazu handlu w tym roku zostanie zamkniętych 15 tys. małych sklepów. Jacek Wilk w tych dosadnych słowach skrytykował związkowców, którzy wywalczyli zakaz handlu w niedziele.

Do wpisu posła natychmiast odniósł się Piotr Duda, przewodniczący NSZZ "Solidarność". "Zapłacisz za te słowa, chamie!" - napisał. Wilk skasował już swój post, ale jego kopie nadal są udostępniane na Twitterze. Internauci zastanawiają się, czy Piotr Duda pozwie posła na te słowa.

ycipk-uonjt6

Jacek Wilk przeprosił za swoje słowa na Twitterze. "Za nieparlamentarne słowa raz jeszcze przepraszam. Nie było skierowane do żadnych konkretnych osób/organizacji, ale święty by się zdenerwował widząc skutki zakazu handlu w niedziele" - napisał we wtorek na Twitterze. Szef "Solidarności" nie odniósł się do przeprosin Jacka Wilka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-uonjt6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-uonjt6

ycipk-uonjt6
ycipk-uonjt6