Trwa ładowanie...
d2jsds5

Awantura na Twitterze. "Związkowe su***syny", "Odpowiesz za to, chamie!"

Pomiędzy posłem Jackiem Wilkiem a Piotrem Dudą z NSZZ "Solidarność" doszło do ostrej wymiany zdań na Twitterze. Poseł napisał o "związkowych su***synach", a szef "Solidarności" odpowiedział na tę zniewagę, nazywając go chamem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Wilk i Piotr Duda pokłócili się na Twitterze
Jacek Wilk i Piotr Duda pokłócili się na Twitterze (East News, Fot: Jan Bielecki,Jacek Marczewski)
d2jsds5

"Tak związkowe su...syny, które poza byciem wiecznymi działaczami, czesto niemal nigdzie nie pracowały, >pomagają< naszemu handlowi, czyli małym i średnim przedsiębiorcom. A niech idą burżuje na bezrobocie - cóż związkowych su...ynów obchodzi los tysięcy polskich MiŚów [małych i średnich przedsiębiorstw - red.] i ich rodzin" - napisał poseł Jacek Wilk na Twitterze.

Poseł, który dostał się do Sejmu z listy Kukiz'15, a teraz jest niezrzeszony, skomentował w ten sposób informację, że z powodu zakazu handlu w tym roku zostanie zamkniętych 15 tys. małych sklepów. Jacek Wilk w tych dosadnych słowach skrytykował związkowców, którzy wywalczyli zakaz handlu w niedziele.

Do wpisu posła natychmiast odniósł się Piotr Duda, przewodniczący NSZZ "Solidarność". "Zapłacisz za te słowa, chamie!" - napisał. Wilk skasował już swój post, ale jego kopie nadal są udostępniane na Twitterze. Internauci zastanawiają się, czy Piotr Duda pozwie posła na te słowa.

d2jsds5

Jacek Wilk przeprosił za swoje słowa na Twitterze. "Za nieparlamentarne słowa raz jeszcze przepraszam. Nie było skierowane do żadnych konkretnych osób/organizacji, ale święty by się zdenerwował widząc skutki zakazu handlu w niedziele" - napisał we wtorek na Twitterze. Szef "Solidarności" nie odniósł się do przeprosin Jacka Wilka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2jsds5

Podziel się opinią

Share

d2jsds5

d2jsds5
d2jsds5
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów