Trwa ładowanie...

Autostrada A4 w kierunku Zgorzelca jest już przejezdna

Wieczorem w niedzielę po wypadku z udziałem ciężarówki, auta osobowego i dostawczego busa zablokowana została autostrada A4 między węzłami Wrocław Wschód i Brzezimierz. Zator został rozładowany i trasa jest już przejezdna.

Autostrada A4 w kierunku Zgorzelca jest już przejezdnaŹródło: WP.PL, fot: Łukasz Szełemej
d39wm3q
d39wm3q

Jak poinformowały służby wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zderzeniu nikt nie ucierpiał, ale trasa w kierunku Zgorzelca była całkowicie zablokowana.

- Pojazdy zderzyły się czekając w kilkukilometrowym korku przed punktem opłat. Teraz korek rośnie i jeszcze będzie się powiększał - podała GDDKiA po godz.20. Pojazdy uczestniczące w wypadku usunięto i zator został rozładowany. Trasa w kierunku Zgorzelca jest już przejezdna obydwoma pasami.

Jak informowały służby wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zderzeniu nikt nie ucierpiał, ale trasa w kierunku Zgorzelca jest całkowicie zablokowana.

"Pojazdy zderzyły się czekając w kilkukilometrowym korku przed punktem opłat. Teraz korek rośnie i jeszcze będzie się powiększał" - podała GDDKiA.

Zobacz także: Eksperci o kolejnym wypadku kolumny BOR

d39wm3q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39wm3q
Więcej tematów