Trwa ładowanie...
d321wna
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
atak
+1

Atak maczetą w Bolesławcu. Dwie osoby ranne

Dwie osoby zostały ranne po ataku 35-letniego mężczyzny, który uderzył je maczetą na ulicy w Bolesławcu (Dolnośląskie) - poinformowała policja. Poszkodowani trafili do szpitala. Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić motywy napastnika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaatakował maczetą dwie osoby
Zaatakował maczetą dwie osoby (WP.PL)
d321wna

St. sierż. Marta Kubiak z bolesławieckiej policji przekazał, że do ataku doszło na jednej z ulic miasta. - 35-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego zaatakował dwóch mężczyzn w wieku 24 i 30 lat. Poszkodowani to mieszkańcy Bolesławca. Obaj zostali ranni, trafili do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawcę natychmiast zatrzymali policjanci - powiedziała Kubiak.

Dodała, że pod nadzorem prokuratury trwa śledztwo, które ma wyjaśnić motywy tego czynu.

W mieście odbywają się doroczne targi i święto ceramiki, gromadzące tysiące turystów. Zdaniem policji atak nie miał związku z tą imprezą.

Targi i święto ceramiki, które trwają od środy, gromadzą corocznie ok. 100 tys. turystów i kupujących z całej Europy. W niedzielę wieczorem zaplanowano m.in. koncerty gwiazd i zakończenie imprezy.

d321wna

Podziel się opinią

Share

d321wna

d321wna
Więcej tematów