Trwa ładowanie...

Ambasador USA do Beaty Mazurek: "Szerzy pani kłamstwo. Powinna się pani wstydzić"

- Dobrze pani wie, że szerzy pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując, że TVN to WSI. Powinna się pani wstydzić - napisała w poniedziałek na Twitterze, ambasador USA Georgette Mosbacher do Beaty Mazurek. Po chwili europosłanka PiS jej odpowiedziała: "Nie wie pani tego?".

Ambasador USA do Beaty Mazurek: "Szerzy pani kłamstwo. Powinna się pani wstydzić"Źródło: Agencja Gazeta
d24rl92
d24rl92

Reakcja ambasador USA Georgette Mosbacher to konsekwencja wpisu Beaty Mazurek, która skomentowała decyzję Rafała Trzaskowskiego. Kandydat KO na prezydenta zapowiedział, że nie pojawi się na debacie prezydenckiej organizowanej przez TVP.

Georgette Mosbacher: "To poniżej godności osoby, która prezentuje Polaków"

"Trzaskowski boi się debaty z Polakami. Woli ustawioną debatę w WSI 24 i niemieckim Onecie. To przykład pogardy dla wyborców z mniejszych miejscowości. Mieszkańcy Końskich i Polacy już niedługo wystawią mu rachunek" - napisała europosłanka.

"Beata Mazurek - dobrze pani wie, że szerzy pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując, że TVN to WSI. Powinna się pani wstydzić. To jest poniżej godności osoby, która reprezentuje Polaków" - napisała w poniedziałek na Twitterze Georgette Mosbacher.

Bata Mazurek: "Panie tego nie wie?"

Po chwili odpowiedziała jej Beata Mazurek: "Nie wie pani tego? A. Macierewicz pytany o twierdzenia raportu, że ITI powstał dzięki wojskowym służbom PRL, Macierewicz odesłał do wyjaśnień G. Żemka (taj. wsp. WSI), byłego dyr. FOZZ, przyznał on, że był agentem służb wojska PRL".

d24rl92

"Skandal dyplomatyczny, bo pisze prawdę? Polityk we własnym kraju musi skulic uszy, bo ambasador innego państwa warknął?" - taki wpis pojawił się na stronie Sejmu. Jednak potem został usunięty.

"Wstyd mi - jako posłance - za Kancelarię Sejmu. Kto odpowiada za opublikowanie tego skandalicznego wpisu dotyczącego pani Ambasador Mosbacher?" - napisała na Twitterze Wanda Nowicka.

Zobacz też: Jarosław Kaczyński zniknął?

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d24rl92
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24rl92
Więcej tematów