Trwa ładowanie...

Akt oskarżenia wobec Katarzyny W. trafi do sądu

Prawdopodobnie dzisiaj katowicka prokuratura prześle do sądu akt oskarżenia wobec Katarzyny W. , matki Madzi z Sosnowca. Jak informowało RMF FM w dokumencie mają znaleźć się trzy zarzuty: zabójstwo, zawiadomienie o przestępstwie, którego nie było oraz za kierowanie podejrzeń na inną osobę. W akcie oskarżenia nie będzie zarzutów dla innych osób.

Akt oskarżenia wobec Katarzyny W. trafi do sąduŹródło: WP.PL, fot: Damian Wis
d1hit2y
d1hit2y

Katarzynie W. postawiono zarzut zabójstwa w połowie lipca, po uzyskaniu opinii biegłych z Zakładu Medycyny Sądowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań histopatologicznych i toksykologicznych biegli wskazali, że śmierć dziecka miała charakter nagły i gwałtowny. Eksperci uznali, że przyczyną śmierci dziewczynki było uduszenie.

Zniknięcie małej Magdy zgłoszono w końcu stycznia tego roku. Początkowo Katarzyna W. utrzymywała, że dziewczynka została uprowadzona. Potem kobieta powiedziała, że śmierć Magdy była wynikiem nieszczęśliwego wypadku, a ona ze strachu i w panice ukryła jej ciało. Podejrzana nie przyznaje się do zabójstwa.

d1hit2y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hit2y
Więcej tematów