Trwa ładowanie...
d4lw4zn

Adam Bielan: rekonstrukcja rządu to już raczej kwestia godzin

Tak wicemarszałek Senatu odpowiedział na pytanie, czy do zmian w rządzie dojdzie w poniedziałek. Według Adama Bielana będzie to "głęboka rekonstrukcja".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Bielan stwierdził, że przy rekonstrukcji rządu będą też niespodzianki
Adam Bielan stwierdził, że przy rekonstrukcji rządu będą też niespodzianki (WP.PL)
d4lw4zn

- Nie mogę nic powiedzieć w sprawach personalnych – mówił wicemarszałek Senatu w TVN24. Jedynie zdardził, że do zmian dojdzie w kierowanych przez Mateusza Morawieckiego ministerstwie finansów oraz rozwoju. - Będą też zmiany, które będą niespodzianką – dodał Adam Bielan.

Polityk obozu rządzącego odniósł się też do sytuacji w służbie zdrowia i spekulacji wokół dymisji Konstantego Radziwiłła mówiąc, że jako ministre zdrowia bardzo trudno utrzymać popularność z powodu problemów w służbie zdrowia.

Adam Bielan wysoko ocenił kompetencje Radziwiłła mówiąc, że to polityk mający ogromne doświadczenie jako lekarz, ale też jako były szef Naczelnej Izby Lekarskiej. A to oznacza, że doskonale zna problemy służby zdrowia.

d4lw4zn

Zobacz też: zapytaliśmy ministrów, czy zostają na stanowiskach

Po tym, jak Mateusz Morawiecki zastąpił na funkcji premiera Beatę Szydło zapowiedziano, że później dojdzie do większych zmiany w rządzie. Na razie doszło do nich w Kancelarii Premiera. Nową rzeczniczką rządu została Joanna Kopcińska, szefem kancelarii - Michał Dworczyk, a szefem gabinetu politycznego - Marek Suski.

d4lw4zn

Podziel się opinią

Share
d4lw4zn
d4lw4zn