Trwa ładowanie...
d2dze3g

"A idźcie Wy wszyscy z dróg". Na Twitterze zażenowanie po kolejnym wypadku z udziałem kolumny BOR-u

"Świetnie sobie radzi ten BOR. Z każdym tygodniem lepiej", "Pewnie Błaszczak teraz powie, że to przez opozycję" - na Twitterze pojawia się coraz więcej ironicznych i kwaśnych komentarzy po kolejnym tego dnia wypadku z udziałem kolumny Biura Ochrony Rządu. Ale część osób próbuje bronić dobrego imienia formacji i rządu.
Share
Do wypadku doszło w Warszawie
Do wypadku doszło w WarszawieŹródło: PAP, Fot: Rafał Guz
d2dze3g

"Rząd PiS i M. Błaszczak doprowadzili BOR do takiego stanu. Wypadek za wypadkiem. Pewnie Błaszczak teraz powie, że to przez opozycję" - stwierdził na Twitterze Sławomir Neumann z PO.

W podobnym tonie podsumował sytuację Tomasz Siemoniak. "Resort Błaszczaka nie potrafi bezpiecznie przewieźć prezydenta (ile to już miesięcy śledztwa?), premier (ile to już prokuratur?). Ciąg dalszy" - stwierdził polityk PO.

"A idżcie Wy wszyscy... z dróg" - napisał na Twitterze szef portalu zajmującego się bezpieczeństwem drogowym brd24.pl Łukasz Zboralski.

Na ten komentarz ironicznie zareagował publicysta Łukasz Warzecha. "Świetnie sobie radzi ten BOR. Z każdym tygodniem lepiej" - skwitował.

Do zdarzenia doszło około godziny 20 na skrzyżowaniu Żwirki i Wigury oraz Hynka. - Samochód policyjny, który brał udział w eskorcie, zderzył się z samochodem dostawczym - podał reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.

d2dze3g

Pracownicy TVP podkreślali natomiast, że to furgonetka uderzyła w samochód policyjny. - Przewodnicząca poselskiego klubu Nowoczesnej uderzenie samochodu dostawczego w radiowóz nazwała "kompromitacją BOR” - skomentował w rozmowie z WP tweet Katarzyny Lubnauer Samuel Pereira.

Ale negatywne komentarze dotyczące kolejnego wypadku z udziałem kolumny BOR-u zdecydowanie przeważają w mediach społecznościowych.

d2dze3g

Podziel się opinią

Share
d2dze3g
d2dze3g
Więcej tematów