Trwa ładowanie...
d2ytfeg

3 zarzuty dla "łowcy nastolatek". W sumie ma ich już 29

Krystian W. znany jako "łowca nastolatek" usłyszał trzy kolejne zarzuty. Jak donosi portal wyborcza.pl dotyczą one zgwałcenia 14-latki, seksu z nieletnią i wyłudzania zasiłków.
Share
3 zarzuty dla "łowcy nastolatek". W sumie ma ich już 29
Źródło: Fotolia
d2ytfeg

Jak potwierdziła Komenda Wojewódzka Policji Krystiana W. oskarżono o "zgwałcenie osoby poniżej lat 15 (rok 2012), obcowanie płciowe z osobą poniżej lat 18 nadużywając zaufania pokrzywdzonej" (ten sam rok, wywiózł pokrzywdzoną w nieznane jej miejsce) oraz oszustwa na szkodę Skarbu Państwa w latach 2013-15.

Wyborcza.pl wyjaśnia, że śledztwo pod nadzorem gdańskiej prokuratury okręgowej prowadzi dwóch funkcjonariuszy komendy wojewódzkiej, którzy dotarli do nowych pokrzywdzonych.

Skrzywdził minimum 19 dziewcząt

d2ytfeg

W sumie pochodzącemu spod Wejherowa Krystianowi W. postawiono już 29 zarzutów odnośnie 19 dziewcząt - m.in. za gwałt na 15-latce oraz seks z nieletnimi, szantażowanie, a także za stręczycielstwo i czerpanie korzyści z cudzego nierządu, uporczywe nękanie czy posiadanie substancji psychotropowych.

W sprawie przesłuchanych zostało już ok. 130 świadków, a akta sprawy liczą 39 tomów. W zgromadzonym materiale dowodowym znajduje się też kilkaset nagrań i zdjęć, które ujawniono w telefonach i na komputerze Krystiana W.

Do popełnienia przestępstw doszło m.in. na terenie Trójmiasta, Wejherowa i Redy. Mężczyzna od listopada 2015 r. przebywa w areszcie i konsekwentnie nie przyznaje się do winy.

d2ytfeg

Podziel się opinią

Share
d2ytfeg
d2ytfeg
Więcej tematów