Trwa ładowanie...
d4elesb

29-latek podejrzany o zabójstwo. Widziałeś go?

• Wydano list gończy za 29-latkiem podejrzanym o dokonanie zabójstwa
• Mężczyzna miał zabić 23-latka
• Wszyscy, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego, proszeni są o kontakt z policją
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
29-latek podejrzany o zabójstwo. Widziałeś go?
(Policja)
d4elesb

Policjanci ze Świdnicy poszukują mężczyzny podejrzanego o zabójstwo mieszkańca Świebodzic. Za 29-letnim Grzegorzem Zgrzebnickim wydano list gończy.

Do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 lipca, w mieszkaniu przy ul. Mikulicza w Świebodzicach. Ujawniono tam zwłoki 23-letniego mężczyzny. O dokonanie zbrodni podejrzewa się Zgrzebnickiego - właściciela mieszkania. Mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, by skontaktowały się z najbliższą jednostką policji, prokuratury lub sądem. Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu mężczyzny należy zgłaszać pod numery alarmowe: 997 lub 112 (z telefonu komórkowego) lub bezpośrednio do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, pod nr: (74) 85-82-200 lub (74) 85-82-219. Informatorom zapewniana jest anonimowość.

Jednocześnie policjanci przypominają, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w uciecze jest przestępstwem, za które grozi kara do 5 lat więzienia.

d4elesb

Podziel się opinią

Share
d4elesb
d4elesb
Więcej tematów