Trwa ładowanie...
d3gc9pz
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pożar
+1

28 zastępów straży gasi pożar sortowni śmieci w Gorlicach

W Gorlicach 28 zastępów straży pożarnej gasi pożar w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów (ZZO). Pożar jest w trzech nawach zakładu, gdzie są odpady komunalne i paliwo alternatywne. Sześciu pracowników zostało ewakuowanych - poinformowała straż pożarna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d3gc9pz

- Nad Gorlicami unoszą się teraz czarne kłęby dymu. Przewidujemy, że akcja gaśnicza potrwa kilkanaście godzin, bo paliwo alternatywne cały czas płonie. Pomaga nam straż z Nowego Sącza, ściągnęliśmy posiłki z Tarnowa i Skołyszyna (woj. podkarpackie). Nikt na razie nie ucierpiał w pożarze - powiedział z miejsca zdarzenia mł. bryg. Dariusz Surmacz.

Na miejscu jest burmistrz miasta i kierownictwo zakładu. Zgodnie z informacjami straży pożar rozprzestrzenił się z płonącej maszyny do śmieci. Dokładne przyczyny zdarzenia są ustalane.

d3gc9pz

Podziel się opinią

Share

d3gc9pz

d3gc9pz
Więcej tematów