Trwa ładowanie...
d4pawwo
Policja
14-12-2009 21:16

18-letnia dilerka sprzedawała narkotyki w szkolnej łazience

Dozorem i aresztem zakończyła się przestępcza działalność 17-latki i jej 18-letniej koleżanki. Po zatrzymaniu Patrycji L., częstującej inną dziewczynę amfetaminą, grodziscy policjanci szybko ustalili źródło pochodzenia narkotyków. Jeszcze tego samego dnia w celi grodziskiej komendy znalazła się Anna G., która sprzedawała koleżankom amfetaminę w szkolnej łazience. 18-latka za handel narkotykami może spędzić za kratkami nawet 10 lat.

d4pawwo
d4pawwo

Wszystko zaczęło się od kontroli przez dzielnicowych z Grodziska Mazowieckiego opuszczonego budynku przy ul. Harcerskiej. W jednym z pomieszczeń policjanci zauważyli dwie młode dziewczyny. Czujni funkcjonariusze bardzo szybko odkryli cel ich wizyty w tym nieprzyjemnym miejscu. O tym, że było nim zażywanie narkotyków, świadczyła przygotowana porcja amfetaminy.

Policjanci natychmiast zaczęli ustalać, skąd pochodzą i do kogo należą zabezpieczone narkotyki. Do ich posiadania i częstowania koleżanki przyznała się Patrycja L. 17-latka trafiła do celi grodziskiej komendy. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec niej tymczasowego policyjnego dozoru. Dziewczyna będzie musiała trzy razy w tygodniu przychodzić do najbliższego komisariatu.

Za posiadanie i udzielanie narkotyków innej osobie grozi do 3 lat więzienia.

Na tym nie zakończyły się policyjne ustalenia. Funkcjonariusze chcieli poznać również źródło pochodzenia znalezionej amfetaminy. Wszelkie ślady prowadziły do młodej mieszkanki podgrodziskiej miejscowości.

Policjanci szybko potwierdzili, że Anna G. zaopatrywała koleżanki w narkotyki w szkolnej łazience. Jeszcze tego samego dnia 18-latka została zatrzymana. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za handel narkotykami grozi jej nawet do 10 lat więzienia.

d4pawwo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4pawwo
Więcej tematów