Trwa ładowanie...

17-letnia córka kandydatki na wiceprezydenta jest w ciąży

Republikańska kandydatka na
wiceprezydenta Sarah Palin i jej mąż Todd oznajmili, że ich 17-letnia córka Bristol jest w ciąży, urodzi dziecko i wkrótce
wyjdzie za mąż za jego ojca.

Share
17-letnia córka kandydatki na wiceprezydenta jest w ciąży
Źródło: AFP
d4a1ly0

Palin, gubernator stanu Alaska, znana jest z bardzo konserwatywnych poglądów - m.in. stanowczego sprzeciwu wobec aborcji.

Państwo Palin ogłosili swoją nowinę w dniu rozpoczęcia w Minneapolis-St.Paul przedwyborczej konwencji Republikanów, na której mianują oni oficjalnie Johna McCaina swoim kandydatem do Białego Domu.

d4a1ly0

"Jesteśmy dumni z decyzji Bristol, że będzie miała dziecko. Ma ona naszą bezwarunkową miłość i wsparcie" - napisali państwo Palin w oświadczeniu dla mediów. Oboje poprosili też media o uszanowanie prywatności ich córki.

Wiadomość trafiła na czołówki dzienników telewizyjnych w USA wobec faktu, że w pierwszym dniu konwencji nie odnotowano na niej żadnych istotnych wydarzeń politycznych. Z powodu huraganu Gustav amerykański prezydent George W. Bush i wiceprezydent Dick Cheney odwołali swoje wystąpienia na konwencji tego dnia.

Według niektórych doniesień, państwo Palin ogłosili ciążę córki, ponieważ pojawiły się pogłoski, że to Bristol jest prawdziwą matką najmłodszego - rzekomo - dziecka... Sary Palin. Kandydatka na wiceprezydenta ma 44 lata.

Rewelacje o rodzinnych problemach pani Palin nałożyły się na inne doniesienia na jej temat, nadane przez amerykańskie media natychmiast po jej wyborze na kandydatkę na wiceprezydenta przez McCaina.

Przykładem jest doniesienie mediów o tym, że Sarah Palin jako gubernator Alaski zwolniła z pracy miejscowego szefa policji, ponieważ nie chciał on wyrzucić ze służby funkcjonariusza, który był w trakcie burzliwego rozwodu z żoną - siostrą pani Palin. W sprawie tej toczy się dochodzenie.

Tomasz Zalewski

d4a1ly0

Podziel się opinią

Share
d4a1ly0
d4a1ly0
Więcej tematów