Trwa ładowanie...

100 lat więzienia dla ojczyma, który utopił 3-latkę w basenie. Morderstwo nagrała hotelowa kamera. Uwaga: drastyczne wideo

• Ojczym utopił swoją trzyletnią pasierbicę w basenie
• Rodzina przebywała na wakacjach, a całe zdarzenie nagrała hotelowa kamera
• Na nagraniu widać, jak mężczyzna najpierw podtapia dziewczynkę, a potem wrzuca ją do basenu i patrzy jak się topi

100 lat więzienia dla ojczyma, który utopił 3-latkę w basenie. Morderstwo nagrała hotelowa kamera. Uwaga: drastyczne wideoŹródło: https://www.youtube.com/watch?v=wAJGiPI3RpE
dgcf36o
dgcf36o

Do morderstwa doszło w sierpniu 2015 roku. Rodzina przebywała na wakacjach w miejscowości Morelia w Meksyku. Nagranie pokazuje jak morderca Jose David N. kilkakrotnie wrzuca dziecko do basenu i patrzy jak się topi. Wreszcie pozostawia je na pewną śmierć. Ojczym wiedział, że jego pasierbica nie potrafi pływać.

Na filmie widać jak 3-latka próbuje utrzymać się na powierzchni, a jej oprawca stoi nad basenem i nic nie robi, by ją ratować. Matka dziewczynki, pielęgniarka, przebywała w tym czasie w pokoju hotelowym. Nie zdawała sobie sprawy z tego, że mąż znęca się nad jej dzieckiem aż do chwili, w której zobaczyła nagranie z hotelowej kamery.

Morderstwo wstrząsnęło Ameryką Południową. Jose David N. został oskarżony o morderstwo, nie zeznawał podczas toczącego się procesu. Prokurator żądał dla niego 40 lat pozbawienia wolności. Sędzia po obejrzeniu wstrząsającego nagrania postanowił wymierzyć wyższą karę. Morderca został skazany na 100 lat pozbawienia wolności bez możliwości ubiegania się o warunkowe zwolnienie.

dgcf36o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgcf36o
Więcej tematów