Trwa ładowanie...

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka od pary prezydenckiej. Duda nawiązał do koronawirusa

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka złożył Andrzej Duda razem ze swoją żoną Agatą Kornhauser-Dudą. Para prezydencka nagrała wideo, które zostało opublikowane m.in. na Twitterze. W swoich życzeniach prezydent odniósł się do trudnego roku. Andrzej Duda dodał, że koronawirus zmienił nasze życie.
Share
Życzenia na Dzień Babci i Dziadka od pary prezydenckiej
Życzenia na Dzień Babci i Dziadka od pary prezydenckiej Źródło: Getty Images, Fot: NurPhoto
d30v78t

Dzień Babci w Polsce wypada 21 stycznia, dzień później - 22 obchodzony jest natomiast Dzień Dziadka. W tych dniach wnukowie z całej Polski składają życzenia swoim babciom oraz dziadkom. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa większość spotkań zapewne się nie odbędzie. A życzenia składane będą przez komunikatory.

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka złożył także Andrzej Duda razem ze swoją żoną. - Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka składamy państwu nasze najlepsze życzenia. Dziękujemy za to, że są państwo wśród nas, że wspierają swoich najbliższych, że dzielą się swoją mądrością i życiowym doświadczeniem - powiedział prezydent na nagraniu opublikowanym na Twitterze.

- Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno - miłość babci i dziadka. Nic nie jest w stanie zastąpić ciepła i serdeczności, jaką dziadkowie potrafią okazywać swoim wnukom. Są państwo dla nich najlepszymi przyjaciółmi. Zawsze mają państwo czas, by ich słuchać, a gdy trzeba, służyć pomocą i radą - dodała Agata Kornhauser- Duda.

d30v78t

Zobacz także: Strajk Kobiet w Warszawie. Uczestniczka protestu wyniesiona z tłumu przez policję

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka od Andrzeja Dudy

- To wokół państwa gromadzą się rodziny z okazji świąt i uroczystości. To państwo przechowują rodzinne pamiątki i wspomnienia. To dzięki państwu młodzi ludzie mogą odkrywać swoje korzenie - powiedziała głowa kraju.

d30v78t

- Za nami bardzo trudny rok. Koronawirus zmienił nasze życie i ograniczył nasze wzajemne kontakty, ale wyzwolił też olbrzymie pokłady ludzkiej życzliwości. Przekonaliśmy się, jak bardzo jesteśmy sobie nawzajem potrzebni i doceniliśmy jeszcze bardziej, jak wielkim skarbem są babcie i dziadkowie - stwierdził Duda.

- W tym trudnym czasie życzy państwu przede wszystkim zdrowia. Niech zawsze otacza państwa miłość i troska najbliższych - kontynowała żona prezydenta.

- Proszę przyjąć nasze najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności. Niech wszystkie dni w roku będą dla państwa radosne i pełne rodzinnego ciepła, a dobro, którym dzielą się państwo na co dzień z innymi, niech zawsze do państwa powraca - dodał Andrzej Duda.

Nie tylko para prezydencka opublikowała życzenia na Dzień Babci i Dziadka w sieci. Poseł Joachim Brudziński na Twitterze napisał: "Wszystkim Babciom i Dziadkom składam najszczersze życzenia zdrowia, radości, wspaniałych chwil pełnych rodzinnego ciepła".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d30v78t

Podziel się opinią

Share
d30v78t
d30v78t
Więcej tematów