Trwa ładowanie...
d4l3g9u

Zwłoki dwojga osób znalezione w mieszkaniu w Warszawie. Mąż zastrzelił żonę i popełnił samobójstwo?

W mieszkaniu kamienicy przy ul. Zwycięzców w Warszawie znaleziono ciała dwóch osób. Obie miały rany postrzałowe. Informację potwierdziła w rozmowie z WP kom. Joanna Węgrzyniak z praskiej policji. Jak podaje tvnwarszawa.pl, jedna z ofiar, mężczyzna, to były minister edukacji z czasów PRL.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwłoki dwojga osób znalezione w mieszkaniu w Warszawie. Mąż zastrzelił żonę i popełnił samobójstwo?
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
d4l3g9u

Do odkrycia zwłok 76-letniej kobiety i jej 77-letniego męża doszło we wtorek wieczorem. Zdaniem sąsiadów, których słowa przytacza tvnwarszawa.pl, mieszkanie należało do byłego ministra edukacji z czasów PRL. Mężczyzna miał bardzo kochać swoją żonę, która w ostatnim czasie poważnie chorowała. Sąsiedzi sugerują, że 77-latek postanowił ulżyć żonie w cierpieniach, a następnie popełnił samobójstwo.

Takiej wersji wydarzeń nie potwierdzają na razie ani policja, ani prokuratura. Z informacji uzyskanych przez WP wynika, że policjanci zostali wezwani na miejsce przez synową staruszków, która była zaniepokojona brakiem kontaktu z teściami. Według nieoficjalnych informacji, na miejscu okazało się, że kobieta ma ranę postrzałową głowy, zaś mężczyzna - klatki piersiowej. Na razie nic nie wskazuje na udział osób trzecich, ale, jak podkreślają rozmówcy WP, wciąż trwają ustalenia przyczyn zdarzenia i ustalenia te nie są ostateczne.

Z kolei jak powiedziała w rozmowie z WP rzecznika Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, Renata Mazur, na miejscu zdarzenia był prokurator i medyk sądowy. - Na razie trwa postępowanie w kierunku zabójstwa - powiedziała Mazur.

Prokurator nie chciała ujawnić więcej szczegółów ani potwierdzić, czy zmarły mężczyzna rzeczywiście sprawował funkcję ministerialną.

d4l3g9u

Podziel się opinią

Share
d4l3g9u
d4l3g9u
Więcej tematów