Trwa ładowanie...

Zuchwała kradzież w Warszawie. Złodzieje wynieśli bankomat

Kolejna kradzież pieniędzy z bankomatu na terenie Warszawy. Złodzieje włamali się do sklepu Biedronka w Rembertowie i wynieśli bankomat. Opróżnione urządzenie porzucili w okolicznym lesie. - Poszukujemy sprawców - powiedział WP policjant z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.
Share
Zuchwała kradzież w Warszawie. Złodzieje wynieśli bankomat
Źródło: Rembertów Bezpośrednio, Fot: Sara Grabowska-Tofel
d19w44u

To druga w ostatnim czasie kradzież pieniędzy z bankomatu w Warszawie. Kilka dni temu na Bielanach złodzieje wysadzili przednią ścianę w bankomacie i wyciągnęli kasetkę w pieniędzmi. Teraz nieznani sprawcy ukradli bankomat ze sklepu Biedronka w Nowym Rembertowie.

- Około godziny 4 nad ranem funkcjonariusze dostali zgłoszenie o kradzieży bankomatu w jednym ze sklepów na terenie Rembertowa. Złodzieje wyłamali drzwi, a potem wynieśli bankomat i zapakowali go do auta. Opróżnili go z pieniędzy i porzucili w okolicznym lesie. Poszukujemy sprawców - powiedział WP policjant z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Funkcjonariusz dodał, że prowadzone jest śledztwo i policja nie udziela więcej informacji na ten temat.

d19w44u

Osoba z biura prasowego Biedronki powiedziała WP, że chodzi o sklep w Nowym Rembertowie.

Informacje o zdarzeniu podała również lokalna gazeta i serwis Rembertów Bezpośrednio.

W sklepie zamontowany jest monitoring. Policja sprawdza materiał filmowy, który może jej pomóc w ustaleniu sprawców.

Kilka dni temu złodzieje wysadzili bankomat na bazarku przy Broniewskiego na Bielanach. Policja natychmiast zatrzymała 40-letniego Jacka L. i 34-letniego Piotra N. Decyzją sądu zostali oni tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Za kradzież z włamaniem grozi im teraz nawet 10 lat więzienia.

d19w44u

Zobacz wideo. Zwiększona aktywność bankomatowych przestępców

d19w44u

Podziel się opinią

Share
d19w44u
d19w44u
Więcej tematów