Trwa ładowanie...
d22talg

Zrobiłam sobie zdjęcie z posłem PiS. Powiedział, że roześle je kolegom

Kilka dni temu brałam udział w 26. urodzinach Radia Maryja. Byłam tam incognito, bo nasz dziennikarz został już raz wyrzucony z uroczystości związanych z tą rozgłośnią. Zrobiłam sobie zdjęcie z posłem Domnikiem Tarczyńskim, które pojawiło się w jednym z naszych tekstów. Poseł PiS na Twitterze zagroził, że roześle moje zdjęcie kolegom i przypomni o sprawie za jakiś czas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nasza reporterka, Karolina Rogaska z posłem PiS Dominikiem Tarczyńskim
Nasza reporterka, Karolina Rogaska z posłem PiS Dominikiem Tarczyńskim (WP.PL, Fot: Karolina Rogaska)
d22talg

Powyższe zdjęcie zostało użyte do zilustrowania relacji z obchodów urodzin Radia Maryja, na których licznie stawili się posłowie PiS i przedstawiciele polskiego rządu. Pojawiłam się tam incognito, bo wiedziałam, że inaczej mogę zostać wyrzucona z "imprezy", jak mój redakcyjny kolega. Cała sytuacja, nie przypadła do gustu Dominikowi Tarczyńskiemu, również obecnemu na uroczystościach. Nie przyjął tłumaczenia, że przyjęłam formę reportażu wcieleniowego zmuszona okolicznościami. Stwierdził, że nikt mnie tam sobie nie życzył i mogłam to uszanować.

Nie poprzestał jednak na tym stwierdzeniu. Poseł zagroził, że "roześle zdjęcie swoim kolegom", prawdopodobnie po to, żeby na mnie uważali. Poza tym dodał, że za 15 lat przypomni o sprawie "w różnych okolicznościach". Na koniec zapytał, czy było warto. A ja w sytuacji, w której nie miałam wyboru działać inaczej, bo jak sam pan poseł zasugerował inaczej bym się tam nie dostała, stwierdzam, że tak - było warto.

d22talg

ZOBACZ WIDEO: Nasza reporterka była na urodzinach Radia Maryja. Mówi, jak było

d22talg

Podziel się opinią

Share
d22talg
d22talg
Więcej tematów