Trwa ładowanie...
do966ka

Żona prawicowego dziennikarza otrzymała pracę w KPRM

Maria Mackiewicz-Pereira, żona Samuela Pereiry prawicowego dziennikarza piszącego dla "Gazety Polskiej Codziennie" oraz niezalezna.pl otrzymała posadę w dziale mediów społecznościowych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wpis z taką informacją zamieściła na swoim profilu na Twitterze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żona prawicowego dziennikarza otrzymała pracę w KPRM
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
do966ka

Z kolei internauci zastanawiają się nad kwalifikacjami Pereiry. Twierdzą oni, że jej wcześniejsze doświadczenie (praca w kwiaciarni "Maria Wiktoria" na stanowisku starszego florysty, koordynator projektów w kwartalniku "Nowe Media", moderator portalu niezalezna.pl czy fotograf w "Gazecie Polskiej Codziennie") budzi wątpliwości w kontekście pracy w Kancelarii Premiera. Ciekawość budzi także to, jakie zadania będzie wykonywać w KPRM.

do966ka

Sprawę na swoim profilu na Twitterze komentuje Samuel Pereira, który staje w obronie żony i twierdzi, że nie pomógł jej w zdobyciu pracy.

Od stycznia br. trwają roszady kadrowe w Programie Pierwszym Polskiego Radia. M.in. w ramach zmian Samuel Pereira, związany wcześniej z prawicowymi mediami, w lutym br. objął stanowisko wydawcy Programu I Polskiego Radia.

do966ka

Podziel się opinią

Share

do966ka

do966ka
Więcej tematów