Trwa ładowanie...

Żona Mackiewicza pokazuje piękną grafikę. Ma pomóc jego dzieciom

Na profilu Anny Solskiej można oglądać ilustrację, stworzoną na prośbę jego przyjaciela. "'Urok niemożliwego' zamiast 'morderstwa niemożliwego'" – tak je opisał. Jak się okazuje, obrazek wpływa na zbiórkę środków dla dzieci Tomka Mackiewicza i podnoszą je na duchu.

Share
Żona Mackiewicza pokazuje piękną grafikę. Ma pomóc jego dzieciomŹródło: GoFundMe.com
d2dn5w3

Nanga Parbat za dnia i w nocy, a pomiędzy jej dwiema wersjami alpinista, który na niej został. Tę symboliczną grafikę stworzyła Anna Lisa Quarneti, włoska artystka. Przyjaciel Mackiewicza Davide Bubani zadał jej temat: "Urok niemożliwego" – bo niemożliwe, jak się wydawało, było zdobycie przez Polaka Nanga Parbat.

"Anna stanęła przed wyzwaniem i z niezwykłą elegancją stworzyła ten interpretacyjnych cud" – napisał pod rysunkami Włoszki Bubani. "Sztuka stała się pomostem solidarności, ponieważ jej ilustracje były w stanie 'zebrać' wiele datków dla Tomka, jego rodziny i dzieci" – napisał Bubani. Zaznaczył, że miał wielkie szczęście znać Mackiewicza, podziękował też organizatorce zbiórki, o której wspomina. W 18 dni uzbierano prawie 160 tys. euro.

d2dn5w3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dn5w3
d2dn5w3
Więcej tematów