Trwa ładowanie...
d4jkd9w

Żona Borysa Budki o zbieraniu na nią haków. "Liczy się to, że nie jestem z PiS"

Katarzyna Kuczyńska-Budka zdradza, co się stało po tym, jak zmieniła się władza po wyborach parlamentarnych. - Nie liczyło się moje 18 lat doświadczenia w administracji. Musiałam się zwolnić z pracy - ujawnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żona Borysa Budki Katarzyna Kuczyńska-Budka mówi o zbieraniu na nią haków
Żona Borysa Budki Katarzyna Kuczyńska-Budka mówi o zbieraniu na nią haków (Forum, Fot: Radoslaw NAWROCKI)
d4jkd9w

Żona Borys Budki mówi o wyzwaniach, jakie czekają jej rodzinę po tym, jak jej mąż objął władzę w PO. Katarzyna Kuczyńska-Budka zapewnia, że jest przygotowana na gorsze sytuacje. - Gdybym myślała tylko nad trudnymi stronami polityki, to chyba musiałabym się zamknąć w czterech ścianach. To byłoby strasznie destrukcyjne. Z natury jestem optymistką - mówi w rozmowie z natemat.pl.

- Moja skrzynka od czasu do czasu jest zasypywana niewybrednymi uwagami. Najczęściej "obrywam" od hejterów za męża. Będąc żoną Budki musiałam się zwolnić z pracy. 18 lat pracowałam w administracji na kierowniczych stanowiskach. Po zmianie władzy na Śląsku okazało się, że moja wiedza, doświadczenie czy efekty pracy, nie mają znaczenia. Liczy się to, że nie jestem z PiS - dodaje.

Przeczytaj: Żona Borysa Budki: wierzę, że pokona PiS Jarosława Kaczyńskiego

d4jkd9w

Żona polityka tłumaczy, w jakich okolicznościach pożegnała się ze stanowiskiem. - Powiedziałam marszałkowi Jakubowi Chełstowskiemu, że jeśli będą na niego naciskać, to się po prostu zwolnię. Zapewniał, że mam pracować. Potem miałam jeden audyt, drugi, następne kontrole. Świetnie byłoby powiedzieć, że żona Budki robi coś nieuczciwie. Propagandowo to byłaby dla nich fantastyczna informacja - przyznała.

- Dnie i noce nie robiłam nic, tylko odpowiadałam na pytania, mimo że nie miałam dostępu do wielu dokumentów. Kiedy zarządowi województwa nie udało się wykazać, że popełniam błędy, zlikwidowali mi wydział. Miałam być inspektorem ds. dróg, a nic z tym nie miałam do czynienia. Kuriozalne. Trochę wytrzymałam i sama się zwolniłam - podsumowała.

Przeczytaj: Borys Budka przedstawił nową strategię PO. Na początek wybory prezydenckie 2020

Zobacz też: Beata Mazurek skrytykowała PO. Małgorzata Kidawa-Błońska jej odpowiedziała

Źródło: natemat.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4jkd9w

Podziel się opinią

Share
d4jkd9w
d4jkd9w
Więcej tematów