Trwa ładowanie...

Znów głośno o kotach Jarosława Kaczyńskiego. "Dostawa do domu"

Kotka Fiona i kocur Czaruś to czworonożni lokatorzy willi Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu. Okazuje się, że o zwierzęta wyjątkowo dba nie tylko prezes PiS, ale także jego agenci ochrony - byli żołnierze GROM. Przyłapano ich właśnie na dowozie partyjną limuzyną żwirku dla kotów.

Share
Znów głośno o kotach Jarosława Kaczyńskiego. "Dostawa do domu"Źródło: WP.PL
d8c285l

O zaskakujących obowiązkach ochroniarzy informuje "Super Express", którego reporterzy byli przed domem Kaczyńskiego kilka dni temu w samo południe.

"Na przechodniów czujnym okiem zerka jeden z ochroniarzy Jarosława Kaczyńskiego. Przepuszcza tylko kierowcę prezesa PiS" - relacjonuje gazeta. Wyjaśnia też, że w rekach kierowcy pojawia się duży worek ze żwirkiem dla kotów, który mężczyzna szybko przenosi do wilii. "W tym czasie ochroniarz pilnuje, żeby zakupy dotarły na czas" - komentuje dziennik.

Warto zaznaczyć, że to właśnie pracownicy ochrony prezesa PiS podarowali mu kota Czarusia. - Znaleźli go i przynieśli do mnie. I tak już zostało - mówił Kaczyński "SE" w ubiegłym roku.

Zaznaczał wówczas, że w domu rządzi jednak kotka Fiona. - Ona co noc wręcz domaga się, bym bawił się z nią winogronami. Rzuca się za nimi w szalonym pędzie i... przynosi je grzecznie w zębach. Po prostu aportuje - wyjawił "Super Expressowi".

O wielkiej miłości Jarosława Kaczyńskiego do kotow stało się ostatnio głośno po tym, jak podczas sejmowej debaty czytał ostentacyjnie "Atlas kotów". O jego zachowaniu i książce mówiły media na całym świecie. Atlas trafił na aukcję i został sprzedany za 25,3 tys. zł.

d8c285l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8c285l
Więcej tematów