Trwa ładowanie...

Znaleziono go z ranami kłutymi. Śledztwo umorzone

Prokuratura umorzyła sprawę śmierci Wojciecha G. Ciało mężczyzny zostało znalezione na krakowskich plantach z nożem wbitym w klatkę piersiową i wieloma ranami kłutymi. Śledczy uznali, że to samobójstwo.

Share
Znaleziono go z ranami kłutymi. Śledztwo umorzone
Źródło: PAP, Fot: ANDRZEJ LANGE
d1dwplh

Rok temu ciało Wojciecha G. znaleziono w centrum Krakowa. - Przeprowadzono oględziny miejsca ujawnienia zwłok, okolicznego terenu, badano znalezione ślady biologiczne, nóż poddano badaniom daktyloskopijnym, chemicznym oraz biologicznym w Laboratorium Kryminalistycznym. Przeszukano mieszkanie pokrzywdzonego, w trakcie którego zabezpieczono przedmioty mogące mieć znaczenie dla sprawy – mówi "Gazecie Wyborczej" prokurator Janusz Hnatko, rzecznik krakowskiej prokuratury.

Na podstawie zeznań świadków i wyników badań śledczy odtworzyli ostatnie chwile życia mężczyzny. - Ustalenia poczynione w sprawie przekonują, iż nie doszło do zabójstwa Wojciecha G., lecz targnął się on na swoje życie i z tego powodu postępowanie umorzono. Okoliczności zdarzenia, wskazują, że działanie mężczyzny było zaplanowane i zorganizowane - tłumaczy prokurator Hnatko.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1dwplh

Podziel się opinią

Share
d1dwplh
d1dwplh
Więcej tematów