ycipk-2xdjlr

Znaleziono go z ranami kłutymi. Śledztwo umorzone

Prokuratura umorzyła sprawę śmierci Wojciecha G. Ciało mężczyzny zostało znalezione na krakowskich plantach z nożem wbitym w klatkę piersiową i wieloma ranami kłutymi. Śledczy uznali, że to samobójstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Umorzono śledztwo ws. śmierci na plantach
Umorzono śledztwo ws. śmierci na plantach (PAP, Fot: ANDRZEJ LANGE)
ycipk-2xdjlr

Rok temu ciało Wojciecha G. znaleziono w centrum Krakowa. - Przeprowadzono oględziny miejsca ujawnienia zwłok, okolicznego terenu, badano znalezione ślady biologiczne, nóż poddano badaniom daktyloskopijnym, chemicznym oraz biologicznym w Laboratorium Kryminalistycznym. Przeszukano mieszkanie pokrzywdzonego, w trakcie którego zabezpieczono przedmioty mogące mieć znaczenie dla sprawy – mówi "Gazecie Wyborczej" prokurator Janusz Hnatko, rzecznik krakowskiej prokuratury.

Na podstawie zeznań świadków i wyników badań śledczy odtworzyli ostatnie chwile życia mężczyzny. - Ustalenia poczynione w sprawie przekonują, iż nie doszło do zabójstwa Wojciecha G., lecz targnął się on na swoje życie i z tego powodu postępowanie umorzono. Okoliczności zdarzenia, wskazują, że działanie mężczyzny było zaplanowane i zorganizowane - tłumaczy prokurator Hnatko.

Źródło: Gazeta Wyborcza

ycipk-2xdjlr

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2xdjlr

ycipk-2xdjlr
ycipk-2xdjlr