Trwa ładowanie...

Znaleziono dowód osobisty Ewy Tylman. Zaginionej poznanianki szuka też Krzysztof Rutkowski

Cały czas nie wiadomo, co się stało z 26-letnią Ewą Tylman, która w weekendową noc zaginęła w centrum Poznania. Na policję zgłosiła się osoba, która znalazła na przystanku jej dowód osobisty.

Share
Znaleziono dowód osobisty Ewy Tylman. Zaginionej poznanianki szuka też Krzysztof Rutkowski
Źródło: KWP w Poznaniu
d28ksum

26-letnia Ewa Tylman zaginęła w nocy z niedzielę na poniedziałek (z 22 na 23 listopada). Kobieta bawiła się wspólnie ze znajomymi w jednym z klubów w okolicach Starego Rynku. Po raz ostatni była widziana około godz. 3, gdy na ul. Mostowej rozstała się z kolegą. Nie wróciła jednak do domu. Jej telefon cały czas milczy i nikt nie wie, co się z nią stało.

Tajemnicze zaginięcie 26-latki poruszyło poznaniaków, którzy masowo udostępniają na Facebooku komunikaty z jej zdjęciem. W czwartek pojawiły się nowe fakty w tej sprawie.

- Według najnowszych informacji uzyskanych przez policjantów prowadzących sprawę wynika, że Ewa Tylman mogła znajdować się także tej nocy na ulicy Królowej Jadwigi na przystanku tramwajowym w pobliżu budynków AWF-u - informuje Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. - Z policjantami zajmującymi się odnalezieniem zaginionej kobiety, skontaktowała się osoba, która znalazła na przystanku tramwajowym dowód osobisty Ewy Tylman. Policjanci w związku z nowymi okolicznościami obecnie sprawdzają i weryfikują nowe wątki zaistniałe w tej sprawie - dodaje.

d28ksum

W poszukiwania poznanianki włączył się Krzysztof Rutkowski, znany z udziału w wielu innych głośnych sprawach zaginięć.

Przypominamy rysopis zaginionej: wzrost 165 cm, waga ok. 60 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, proste do ramion, uszy przylegające, nos normalny (dołek na koniuszku nosa). W chwili zaginięcia kobieta ubrana był w szary płaszcz do pasa z kapturem, czarne spodnie dżinsowe, czarny sweter, czarne buty na obcasie oraz czarną torebkę z ćwiekami.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, są proszone o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto przy ul. Polanka 24 pod numerem telefonu 61 841-23-13 lub 61-841-23-11 (czynne całą dobę).

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d28ksum

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28ksum
d28ksum
Więcej tematów