Trwa ładowanie...
d2ryaz1

Znaleziono dowód osobisty Ewy Tylman. Zaginionej poznanianki szuka też Krzysztof Rutkowski

Cały czas nie wiadomo, co się stało z 26-letnią Ewą Tylman, która w weekendową noc zaginęła w centrum Poznania. Na policję zgłosiła się osoba, która znalazła na przystanku jej dowód osobisty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znaleziono dowód osobisty Ewy Tylman. Zaginionej poznanianki szuka też Krzysztof Rutkowski
(KWP w Poznaniu)
d2ryaz1

26-letnia Ewa Tylman zaginęła w nocy z niedzielę na poniedziałek (z 22 na 23 listopada). Kobieta bawiła się wspólnie ze znajomymi w jednym z klubów w okolicach Starego Rynku. Po raz ostatni była widziana około godz. 3, gdy na ul. Mostowej rozstała się z kolegą. Nie wróciła jednak do domu. Jej telefon cały czas milczy i nikt nie wie, co się z nią stało.

Tajemnicze zaginięcie 26-latki poruszyło poznaniaków, którzy masowo udostępniają na Facebooku komunikaty z jej zdjęciem. W czwartek pojawiły się nowe fakty w tej sprawie.

- Według najnowszych informacji uzyskanych przez policjantów prowadzących sprawę wynika, że Ewa Tylman mogła znajdować się także tej nocy na ulicy Królowej Jadwigi na przystanku tramwajowym w pobliżu budynków AWF-u - informuje Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. - Z policjantami zajmującymi się odnalezieniem zaginionej kobiety, skontaktowała się osoba, która znalazła na przystanku tramwajowym dowód osobisty Ewy Tylman. Policjanci w związku z nowymi okolicznościami obecnie sprawdzają i weryfikują nowe wątki zaistniałe w tej sprawie - dodaje.

d2ryaz1

W poszukiwania poznanianki włączył się Krzysztof Rutkowski, znany z udziału w wielu innych głośnych sprawach zaginięć.

Przypominamy rysopis zaginionej: wzrost 165 cm, waga ok. 60 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, proste do ramion, uszy przylegające, nos normalny (dołek na koniuszku nosa). W chwili zaginięcia kobieta ubrana był w szary płaszcz do pasa z kapturem, czarne spodnie dżinsowe, czarny sweter, czarne buty na obcasie oraz czarną torebkę z ćwiekami.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, są proszone o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto przy ul. Polanka 24 pod numerem telefonu 61 841-23-13 lub 61-841-23-11 (czynne całą dobę).

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2ryaz1

Podziel się opinią

Share

d2ryaz1

d2ryaz1
Więcej tematów