Trwa ładowanie...
13-05-2015 14:01

"Znaleźć inną pracę, wziąć kredyt" - internet o "radach" Komorowskiego

- Znaleźć inną pracę, wziąć kredyt - tak prezydent Bronisław Komorowski odpowiedział we wtorek na pytanie młodego chłopaka, jak jego siostra ma kupić mieszkanie, zarabiając 2 tys. zł. Na reakcję internetu nie trzeba było długo czekać.

d149yl9

Bronisław Komorowski zabiegał we wtorek o poparcie wyborców na ulicach Warszawy. Szukając nowych głosów spacerował ulicami miasta. W pewnej chwili podszedł do niego młody chłopak, który zapytał, co zrobi prezydent, żeby on nie musiał wyjeżdżać z kraju do pracy. - To twoja będzie decyzja - odpowiedział Komorowski.

Nastolatek powiedział również, że jego siostra po trzech latach szukania pracy, znalazła taką, w której zarabia 2 tys. zł. - Jak ma kupić mieszkanie? - pytał chłopak.

- Znaleźć inną. Wziąć kredyt. Mieć pracę. Wiesz, że w Polsce spada bezrobocie? A w Anglii idzie w górę - odparł prezydent. Ta wymiana zdań robi furorę w internecie. Na pierwsze komentarze i memy nie trzeba było długo czekać.

Na Twitterze popularność zyskuje hasztag #CoNaToBronek. Internauci w mniej lub bardziej twórczy sposób odnoszą się do rad udzielonych przez prezydenta młodemu człowiekowi.

d149yl9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d149yl9
Więcej tematów