Trwa ładowanie...
dh4366j

Zmiany w kierownictwie klubu PO. Siemoniak i Trzaskowski zrezygnują z funkcji wiceprzewodniczących

• Zmiany są związane uporządkowaniem relacji w PO - przekazał Siemoniak
• Dodał, że "powinny być dwie nowe osoby wybrane do kolegium klubu"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiany w kierownictwie klubu PO. Siemoniak i Trzaskowski zrezygnują z funkcji wiceprzewodniczących
(PAP, Fot: Tomasz Gzell)
dh4366j

Wiceszef klubu PO Tomasz Siemoniak poinformował, że on oraz inny wiceprzewodniczący Rafał Trzaskowski podczas posiedzenia klubu Platformy zrezygnują ze swoich funkcji. Dodał, że zmiany te były planowane od dawna i są związane uporządkowaniem relacji w PO.

- Jest to sprawa od dawna zamierzana, bo właściwie po wyborach w Platformie taki plan powstał, żeby uporządkować relacje. Ja zostałem wiceprzewodniczącym (partii) wtedy, Rafał Trzaskowski został członkiem zarządu, chcieliśmy zwolnić miejsca w kolegium klubu - powiedział Siemoniak.

- Trochę to potrwało, bo zawsze były jakieś wydarzenia, więc dzisiaj to powinno się wydarzyć. Powinny być dwie nowe osoby wybrane do kolegium klubu - dodał.

dh4366j

Jak podkreślił decyzje co do osób, które miałyby objąć funkcję wiceprzewodniczących klubu, jeszcze nie zapadły. - Będzie jakaś dyskusja, pewnie też jakieś głosy na temat funkcjonowania władz klubowych, więc zobaczymy - zaznaczył.

Siemoniak dodał, że w zmianach na stanowiskach wiceprzewodniczących "nie ma nic sensacyjnego". - Dawno się to miało wydarzyć, z jakiś powodów, zawsze było coś innego, ważniejszego i mam nadzieję, że dzisiaj się to wydarzy - podkreślił.

dh4366j

Podziel się opinią

Share

dh4366j

dh4366j
Więcej tematów