Trwa ładowanie...

Złotów. Rafał Hejser poszukiwany. To sprawca śmiertelnego wypadku

Złotów (woj. wielkopolskie). Rafał Hejser jest ścigany listem gończym przez policję w Złotowie. Mężczyzna jest odpowiedzialny za śmiertelny wypadek, w którym zginęła 20-letnia kobieta.

Share
Złotów. Rafał Hejser poszukiwany listem gończym
Złotów. Rafał Hejser poszukiwany listem gończymŹródło: Policja, fot: KPP Złotów
d3af3iv

Złotów - to w tej miejscowości w województwie wielkopolskim pod koniec sierpnia miał miejsce śmiertelny wypadek, w którym zginęła 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego.

Złotów. Rafał Hejser poszukiwany listem gończym

Rafał Hejser - sprawca wypadku, zbiegł z miejsca zdarzenia. Jest teraz poszukiwany listem gończym przez Komendę Powiatową Policji w Złotowie.

Mężczyzna przed wymiarem sprawiedliwości ukrywa się od 28 sierpnia. Rafał Hejser to 32-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo. List gończy wydał za nim Sąd Rejonowy w Złotowie.

Rzecznik Praw Dziecka i mocne słowa o LGBT. Adam Bielan: jeden nieprecyzyjny wywiad nie może być powodem dymisji

Złotów. Rafał Hejser poszukiwany. Policja prosi o pomoc

Policja ze Złotowa prosi wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje o pobycie Rafała Hejsera, o pomoc w śledztwie.

d3af3iv

Informacje dotyczące poszukiwanego 32-latka można przekazać telefonicznie (całodobowo) dyżurnemu KPP Złotów pod numerem 47 77 43 200, lub funkcjonariuszom z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie pod numerem 47 77 43 270 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30).

Policja przypomina, że zgodnie z art. 239 Kodeksu Karnego za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

Równocześnie funkcjonariusze zapewniają zachowanie anonimowości osób, które zdecydują się na pomoc w ujęciu poszukiwanego Rafała Hejsera.

Złotów. Rafał Hejser poszukiwany. To sprawca śmiertelnego wypadku

Do wypadku, którego Rafał Hejser był sprawcą, doszło 28 sierpnia na drodze wojewódzkiej numer 189 w Złotowie. Hejser, który kierował osobowe BMW, nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.

d3af3iv

W wypadku zginęła 20-letnia pasażerka BMW, pozostałych dwóch pasażerów trafiło do szpitala. Rafał Hejser zbiegł z miejsca wypadku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3af3iv

Podziel się opinią

Share
d3af3iv
d3af3iv
Więcej tematów