Trwa ładowanie...
d3tsjtr

Zjazd gwiazd w szkockim zamku z okazji ślubu Madonny

Miejsce ceremonii (AFP)
Do malowniczego zamku Skibo w Dornoch w północnej Szkocji zjechały gwiazdy Hollywoodu i muzyki pop na piątkowy ślub amerykańskiej piosenkarki 42-letniej Madonny z 32-letnim reżyserem filmowym Guy'em Ritchie'em.

d3tsjtr
d3tsjtr

Ślub i wesele kosztować będą co najmniej milion funtów. Szczegóły do ostatniej chwili trzymane są w tajemnicy. Nie wiadomo nawet dokładnie, o której godzinie ślub ma się odbyć. Do zachowania tajemnicy zobowiązano personel zamku.

Druhną Madonny ma być Gwyneth Paltrow - znana z "Zakochanego Szekspira" (rola nagrodzona Oskarem) i "Utalentowanego Pana Ripley'a". Drużbą Ritchie'go ma być jego wieloletni przyjaciel i właściciel klubu nocnego Piers Adam. Będzie też Sting z żoną Trudie Styler, dzięki której narzeczeni poznali się przed dwoma laty i inne gwiazdy: George Clooney, Robbie Williams, Rupert Everet i Brad Pitt. Spodziewany jest też Jon Bon Jovi i Bryan Adams.

Wokół zamku na obszarze 2,5 tys. ha wprowadzono zaostrzone środki bezpieczeństwa. Specjalny zespół ochroniarzy pod dowództwem byłego komandosa, został wzmocniony posiłkami z Glasgow i Aberdeen. Ochrona wyposażona jest w kamery termowizyjne i specjalne reflektory.

d3tsjtr

Ślubu udzieli miejscowa pastor-kobieta Susan Brown - ta sama, która w czwartek ochrzciła syna Madonny i Ritchie'go - Rocco. Na ślubie śpiewać będzie Elton John.

Ślub Madonny z angielskim reżyserem Guy'em Ritchie będzie można "podpatrzeć" na żywo dzięki kamerom internetowym umieszczonym w pobliżu Katedry Dornoch, w Szkocji, gdzie 22 grudnia odbywać się będzie ceremonia zaślubin.

Transmisję, poprzez kamery Axis 2400, przeprowadzi firma CamVista Ltd., specjalizująca się w umieszczaniu "elektronicznych oczu" w wielu ciekawych miejscach Wysp Brytyjskich. Obraz z kamer internetowych dostępny jest już na stronie madonnaweddingcam.com.(aka)

d3tsjtr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tsjtr
Więcej tematów